Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Claes Hoglert Kommunombud
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561
Anna Salomonsson Kommunombud biträdande
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333
Jeanette Linde Kommunombud biträdande
jeanette.linde@ostersund.se
070-6899882
Maria Skårstedt LokalombudFjällängsskolan, fritidshem och förskola
maria.skarstedt@ostersund.se
070-5804695
Per Olofsson LokalombudJämtlands Gymnasium Fyrvalla
acdcpelle@hotmail.com
070-6954152
Anna Salomonsson LokalombudKastalskolan
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333
Monica Larsdotter LokalombudParkskolan
monica.forsberg@ostersund.se
070-6320616
Marie Rehnstedt LokalombudProlympia Östersund
marie.rehnstedt@prolympia.se
070-3529578
Jerker Svensson Magnusson LokalombudStorsjögymnasiet
jerker.svensson@storsjogymnasiet.se
072-588903
070-2660214
Lotta Lingblom Lööv LokalombudStorsjöskolan
lotta.lingblom@zonline.se
070-6291819
Petter Eriksson LokalombudTreälvsskolan, fritidshem, förskola och fritidsg
nilspettereriksson@ymail.com
070-6676069
Cathrin Lindberg LokalombudVallaskolan
cathrin.lindberg@ostersund.se
070-2529089
Malin Navarro LokalombudWargentinsskolan
malin.navarro@jgy.se
010-4902528
070-5674263
Jeanette Linde Huvudskyddsombud
jeanette.linde@ostersund.se
070-6899882
Claes Hoglert Huvudskyddsombud
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561
Anna Salomonsson Huvudskyddsombud
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333
Anna-Karin Lingblom SkyddsombudFjällängsskolan, fritidshem och förskola
Anna-Karin.Lingblom@ostersund.se
063-144417
070-3149797
Henrik Gabrielsson SkyddsombudFriggaskolan
henrik.gabrielsson1980@gmail.com
070-3370482
Jenny Sundell SkyddsombudProlympia Östersund
sundell_jenny@hotmail.com
070-6035026
Lena Bäckman SkyddsombudStorsjöskolan
lena.backman@zonline.se
070-2688207
Veronica Forbi SkyddsombudTorvallaskolan och bibliotek
vj_ostersund@hotmail.com
070-5182192
Ulrika Lunden SkyddsombudTreälvsskolan, fritidshem, förskola och fritidsg
ulrika.lunden66@gmail.com
070-2272632
Emilia Beijer SkyddsombudVallaskolan
emiliabeijer@gmail.com
Anders Stenwall SkyddsombudWargentinsskolan
anders.stenwall@jgy.se
070-3681854
Janna Green SkyddsombudÅngsta skola
janna.green@ostersund.se
063-753065
073-0307891
Martin Höglund SkyddsombudÄngsmogården
realmartin1@gmail.com
070-3983493
Andreas Lindström SkyddsombudÖstbergsskolan och fritidshem
a.lindstrom@hotmail.com
063-143870
070-5714636
Britta Brännström SkyddsombudÖstersunds gymnasieskola
britta.brannstrom@jgy.se
073-8015100
Claes Hoglert Kommunföreningsordförande
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561

Claes Hoglert
Kommunombud
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561

Anna Salomonsson
Kommunombud biträdande
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333

Jeanette Linde
Kommunombud biträdande
jeanette.linde@ostersund.se
070-6899882

Maria Skårstedt
Lokalombud, Fjällängsskolan, fritidshem och förskola
maria.skarstedt@ostersund.se
070-5804695

Per Olofsson
Lokalombud, Jämtlands Gymnasium Fyrvalla
acdcpelle@hotmail.com
070-6954152

Anna Salomonsson
Lokalombud, Kastalskolan
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333

Monica Larsdotter
Lokalombud, Parkskolan
monica.forsberg@ostersund.se
070-6320616

Marie Rehnstedt
Lokalombud, Prolympia Östersund
marie.rehnstedt@prolympia.se
070-3529578

Jerker Svensson Magnusson
Lokalombud, Storsjögymnasiet
jerker.svensson@storsjogymnasiet.se
072-588903
070-2660214

Lotta Lingblom Lööv
Lokalombud, Storsjöskolan
lotta.lingblom@zonline.se
070-6291819

Petter Eriksson
Lokalombud, Treälvsskolan, fritidshem, förskola och fritidsg
nilspettereriksson@ymail.com
070-6676069

Cathrin Lindberg
Lokalombud, Vallaskolan
cathrin.lindberg@ostersund.se
070-2529089

Malin Navarro
Lokalombud, Wargentinsskolan
malin.navarro@jgy.se
010-4902528
070-5674263

Jeanette Linde
Huvudskyddsombud
jeanette.linde@ostersund.se
070-6899882

Claes Hoglert
Huvudskyddsombud
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561

Anna Salomonsson
Huvudskyddsombud
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333

Anna-Karin Lingblom
Skyddsombud, Fjällängsskolan, fritidshem och förskola
Anna-Karin.Lingblom@ostersund.se
063-144417
070-3149797

Henrik Gabrielsson
Skyddsombud, Friggaskolan
henrik.gabrielsson1980@gmail.com
070-3370482

Jenny Sundell
Skyddsombud, Prolympia Östersund
sundell_jenny@hotmail.com
070-6035026

Lena Bäckman
Skyddsombud, Storsjöskolan
lena.backman@zonline.se
070-2688207

Veronica Forbi
Skyddsombud, Torvallaskolan och bibliotek
vj_ostersund@hotmail.com
070-5182192

Ulrika Lunden
Skyddsombud, Treälvsskolan, fritidshem, förskola och fritidsg
ulrika.lunden66@gmail.com
070-2272632

Emilia Beijer
Skyddsombud, Vallaskolan
emiliabeijer@gmail.com

Anders Stenwall
Skyddsombud, Wargentinsskolan
anders.stenwall@jgy.se
070-3681854

Janna Green
Skyddsombud, Ångsta skola
janna.green@ostersund.se
063-753065
073-0307891

Martin Höglund
Skyddsombud, Ängsmogården
realmartin1@gmail.com
070-3983493

Andreas Lindström
Skyddsombud, Östbergsskolan och fritidshem
a.lindstrom@hotmail.com
063-143870
070-5714636

Britta Brännström
Skyddsombud, Östersunds gymnasieskola
britta.brannstrom@jgy.se
073-8015100

Claes Hoglert
Kommunföreningsordförande
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561