Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Fredrika ter Borch Kommunombud
fredrika.ter.borch@ronneby.se
0457 618470
Annelie Vik LokalombudBlekinge folkhögskola
anneli.vik@telia.com
Per Linde LokalombudGymnasieskolan Knut Hahn
per.linde@ronneby.se
0457-618380
Per Broberg LokalombudKallingeskolan
perbroberg@msn.com
073-0530533
Marcus Wennerberg LokalombudNaturbruksgymnasiet i Blekinge
marcus.wennerberg@ronneby.se
0454-81500
070-9447432
Reine Cederberg LokalombudSjöarps särgymnasium
reine.cederberg@ronneby.se
070-9547680
Gunilla Linde LokalombudSnäckebacksskolan
gunilla.linde@ronneby.se
0457-618541
070-8935646
Jennie Otfors LokalombudThorén Framtid Ronneby fd Karl-Oskar
jennieotfors@hotmail.com
073-3562221
Fredrika ter Borch Huvudskyddsombud
fredrika.ter.borch@ronneby.se
0457 618470
Anette Bohlin SkyddsombudBlekinge folkhögskola
anette.bohlin@ltblekinge.se
073-4147629
Malin Ronnestad SkyddsombudKallingeskolan
malin.ronnestad@ronneby.se
0733-170247
0766-281454
Fredrika ter Borch Kommunföreningsordförande
fredrika.ter.borch@ronneby.se
0457 618470
Gunilla Linde Kommunföreningsordförande vice
gunilla.linde@ronneby.se
0457-618541
070-8935646

Fredrika ter Borch
Kommunombud
fredrika.ter.borch@ronneby.se
0457 618470

Annelie Vik
Lokalombud, Blekinge folkhögskola
anneli.vik@telia.com

Per Linde
Lokalombud, Gymnasieskolan Knut Hahn
per.linde@ronneby.se
0457-618380

Per Broberg
Lokalombud, Kallingeskolan
perbroberg@msn.com
073-0530533

Marcus Wennerberg
Lokalombud, Naturbruksgymnasiet i Blekinge
marcus.wennerberg@ronneby.se
0454-81500
070-9447432

Reine Cederberg
Lokalombud, Sjöarps särgymnasium
reine.cederberg@ronneby.se
070-9547680

Gunilla Linde
Lokalombud, Snäckebacksskolan
gunilla.linde@ronneby.se
0457-618541
070-8935646

Jennie Otfors
Lokalombud, Thorén Framtid Ronneby fd Karl-Oskar
jennieotfors@hotmail.com
073-3562221

Fredrika ter Borch
Huvudskyddsombud
fredrika.ter.borch@ronneby.se
0457 618470

Anette Bohlin
Skyddsombud, Blekinge folkhögskola
anette.bohlin@ltblekinge.se
073-4147629

Malin Ronnestad
Skyddsombud, Kallingeskolan
malin.ronnestad@ronneby.se
0733-170247
0766-281454

Fredrika ter Borch
Kommunföreningsordförande
fredrika.ter.borch@ronneby.se
0457 618470

Gunilla Linde
Kommunföreningsordförande vice
gunilla.linde@ronneby.se
0457-618541
070-8935646