Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Maria Johnson Kommunombud
maria.johnson@edu.sandviken.se
070-5273407
Anne Ahlros Kommunombud biträdande
anne.ahlros@edu.sandviken.se
070-5882761
070-5879021
Jennie Axelsson LokalombudBessemerskolan
jennie.axelsson@edu.sandviken.se
026-240198
073-5529617
Anders Dunder LokalombudBessemerskolan
Anders.Dunder@edu.sandviken.se
070-0899629
073-1536054
Anna Göransson LokalombudBjörksätraskolan
anna.goransson@edu.sandviken.se
070-2592076
AnneLie Bäckström Nässlander LokalombudCentrum för Vuxnas Lärande
annelie.backstrom.nasslander@edu.sandviken.se
070-0897191
070-3969837
Christine Tunell LokalombudCentrum för Vuxnas Lärande
christine.tunell@edu.sandviken.se
072-7443447
070-6314981
Sara Masser LokalombudGullhedskolan
sara.masser@edu.sandviken.se
070-6511821
Patrik Mattes LokalombudHedängsskolan
patrik_mattes@hotmail.com
070-6829842
Viviann Arnell LokalombudHedängsskolan
viviann.arnell@edu.sandviken.se
070-7615184
Pernilla Norlund LokalombudNorrsätraskolan
pernilla.norlund@edu.sandviken.se
070-1565612
Maria Viklander LokalombudVästanbyns skola
maria.viklander@hotmail.com
070-0732333
Lena Rosengren LokalombudVästerbergs folkhögskola
lena-rosengren@hotmail.com
070-6678626
Anne Ahlros Huvudskyddsombud
anne.ahlros@edu.sandviken.se
070-5882761
070-5879021
Elin Blomqvist SkyddsombudBessemerskolan
elin.blomqvist@edu.sandviken.se
070-0897210
070-6415718
Henrik Stridh SkyddsombudBjörksätraskolan
striidan87@gmail.com
076-3408489
Eva Lagberg SkyddsombudBjörksätraskolan
eva.lagberg@hos.sandnet.se
026-241148
073-0676942
Barbro Karlsson SkyddsombudJernvallsskolan
barbro.karlsson@edu.sandviken.se
076-6317271
Ulla-Britta Sandström SkyddsombudSätra skola
ulla-britta.sandstrom@utb.sandviken.se
070-6363368
Helena Ingvarsson SkyddsombudVästerbergs folkhögskola
helena.ingvarsson@regiongavleborg.se
070-5577543
Maria Johnson Kommunföreningsordförande
maria.johnson@edu.sandviken.se
070-5273407

Maria Johnson
Kommunombud
maria.johnson@edu.sandviken.se
070-5273407

Anne Ahlros
Kommunombud biträdande
anne.ahlros@edu.sandviken.se
070-5882761
070-5879021

Jennie Axelsson
Lokalombud, Bessemerskolan
jennie.axelsson@edu.sandviken.se
026-240198
073-5529617

Anders Dunder
Lokalombud, Bessemerskolan
Anders.Dunder@edu.sandviken.se
070-0899629
073-1536054

Anna Göransson
Lokalombud, Björksätraskolan
anna.goransson@edu.sandviken.se
070-2592076

AnneLie Bäckström Nässlander
Lokalombud, Centrum för Vuxnas Lärande
annelie.backstrom.nasslander@edu.sandviken.se
070-0897191
070-3969837

Christine Tunell
Lokalombud, Centrum för Vuxnas Lärande
christine.tunell@edu.sandviken.se
072-7443447
070-6314981

Sara Masser
Lokalombud, Gullhedskolan
sara.masser@edu.sandviken.se
070-6511821

Patrik Mattes
Lokalombud, Hedängsskolan
patrik_mattes@hotmail.com
070-6829842

Viviann Arnell
Lokalombud, Hedängsskolan
viviann.arnell@edu.sandviken.se
070-7615184

Pernilla Norlund
Lokalombud, Norrsätraskolan
pernilla.norlund@edu.sandviken.se
070-1565612

Maria Viklander
Lokalombud, Västanbyns skola
maria.viklander@hotmail.com
070-0732333

Lena Rosengren
Lokalombud, Västerbergs folkhögskola
lena-rosengren@hotmail.com
070-6678626

Anne Ahlros
Huvudskyddsombud
anne.ahlros@edu.sandviken.se
070-5882761
070-5879021

Elin Blomqvist
Skyddsombud, Bessemerskolan
elin.blomqvist@edu.sandviken.se
070-0897210
070-6415718

Henrik Stridh
Skyddsombud, Björksätraskolan
striidan87@gmail.com
076-3408489

Eva Lagberg
Skyddsombud, Björksätraskolan
eva.lagberg@hos.sandnet.se
026-241148
073-0676942

Barbro Karlsson
Skyddsombud, Jernvallsskolan
barbro.karlsson@edu.sandviken.se
076-6317271

Ulla-Britta Sandström
Skyddsombud, Sätra skola
ulla-britta.sandstrom@utb.sandviken.se
070-6363368

Helena Ingvarsson
Skyddsombud, Västerbergs folkhögskola
helena.ingvarsson@regiongavleborg.se
070-5577543

Maria Johnson
Kommunföreningsordförande
maria.johnson@edu.sandviken.se
070-5273407