Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Kristina Andersson Kommunombud
Kristina.Andersson@skolan.skurup.se
070-5110435
070-5110435
Mattias Jakobsson Kommunombud biträdande
mattias.jacobsson@skolan.skurup.se
070-7566719
Helen Salomonsson LokalombudAlléskolan Skurup
Helen.Salomonsson@skolan.skurup.se
070-7801136
Malin Grandin LokalombudHallenborgskolan
Malin.Grandin@skolan.skurup.se
0411-538161
Mattias Jakobsson LokalombudMackleanskolan
mattias.jacobsson@skolan.skurup.se
070-7566719
Jessika Håkansson LokalombudMölleskolan
jessika.hakansson@skolan.skurup.se
0411-538207
070-3095179
Paul Storjohann LokalombudNils Holgersson UtbildningsCentrum
paul.storjohann@skurup.se
073-3221632
Ola Persson LokalombudSlimmingeby skola
ola.persson@skolan.skurup.se
Per-Herbert Andersson LokalombudÖstergårdsskolan
per-herbert.andersson@skolan.skurup.se
Ola Persson Huvudskyddsombud
ola.persson@skolan.skurup.se
Annelie Lindvall SkyddsombudAlléskolan Skurup
Anne-lie77@outlook.com
070-2376006
Ann-Charlotte Nilsson SkyddsombudHallenborgskolan
Ann-Charlotte.Nilsson@skolan.skurup.se
070-7254228
Kristina Andersson SkyddsombudRutgerskolan
Kristina.Andersson@skolan.skurup.se
070-5110435
070-5110435
Amanda Brodén Borglin SkyddsombudSlimmingeby skola
amanda.Broden@skolan.skurup.se
073-3267953

Kristina Andersson
Kommunombud
Kristina.Andersson@skolan.skurup.se
070-5110435
070-5110435

Mattias Jakobsson
Kommunombud biträdande
mattias.jacobsson@skolan.skurup.se
070-7566719

Helen Salomonsson
Lokalombud, Alléskolan Skurup
Helen.Salomonsson@skolan.skurup.se
070-7801136

Malin Grandin
Lokalombud, Hallenborgskolan
Malin.Grandin@skolan.skurup.se
0411-538161

Mattias Jakobsson
Lokalombud, Mackleanskolan
mattias.jacobsson@skolan.skurup.se
070-7566719

Jessika Håkansson
Lokalombud, Mölleskolan
jessika.hakansson@skolan.skurup.se
0411-538207
070-3095179

Paul Storjohann
Lokalombud, Nils Holgersson UtbildningsCentrum
paul.storjohann@skurup.se
073-3221632

Ola Persson
Lokalombud, Slimmingeby skola
ola.persson@skolan.skurup.se

Per-Herbert Andersson
Lokalombud, Östergårdsskolan
per-herbert.andersson@skolan.skurup.se

Ola Persson
Huvudskyddsombud
ola.persson@skolan.skurup.se

Annelie Lindvall
Skyddsombud, Alléskolan Skurup
Anne-lie77@outlook.com
070-2376006

Ann-Charlotte Nilsson
Skyddsombud, Hallenborgskolan
Ann-Charlotte.Nilsson@skolan.skurup.se
070-7254228

Kristina Andersson
Skyddsombud, Rutgerskolan
Kristina.Andersson@skolan.skurup.se
070-5110435
070-5110435

Amanda Brodén Borglin
Skyddsombud, Slimmingeby skola
amanda.Broden@skolan.skurup.se
073-3267953