Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Maria Brynolfson Kommunombud
brynolfson@hotmail.com
0456-816513
Daniel Åstedt Kommunombud biträdande
daniel.astedt@skola.solvesborg.se
070-8311922
Daniel Åstedt LokalombudBokelundsskolan
daniel.astedt@skola.solvesborg.se
070-8311922
Gördis Byqvist LokalombudFurulundsskolan
g.byqvist@gmail.com
0456-816711
070-2076780
Timothy Preston LokalombudMjällby skola särskola
timothy.preston@skola.solvesborg.se
Hillevi Colliander LokalombudNorje skola
hillevi.colliander@skola.solvesborg.se
Joakim Bydinger SkyddsombudBokelundsskolan
joakim.bydinger@skola.solvesborg.se
0456-816518
073-2205245
Göran Friberg SkyddsombudFurulundsskolan
g.friberg@hotmail.com
070-621 14 55
Timothy Preston SkyddsombudMjällby skola särskola
timothy.preston@skola.solvesborg.se
Hillevi Colliander SkyddsombudNorje skola
hillevi.colliander@skola.solvesborg.se
Gördis Byqvist Kommunföreningsordförande vice
g.byqvist@gmail.com
0456-816711
070-2076780

Maria Brynolfson
Kommunombud
brynolfson@hotmail.com
0456-816513

Daniel Åstedt
Kommunombud biträdande
daniel.astedt@skola.solvesborg.se
070-8311922

Daniel Åstedt
Lokalombud, Bokelundsskolan
daniel.astedt@skola.solvesborg.se
070-8311922

Gördis Byqvist
Lokalombud, Furulundsskolan
g.byqvist@gmail.com
0456-816711
070-2076780

Timothy Preston
Lokalombud, Mjällby skola särskola
timothy.preston@skola.solvesborg.se

Hillevi Colliander
Lokalombud, Norje skola
hillevi.colliander@skola.solvesborg.se

Joakim Bydinger
Skyddsombud, Bokelundsskolan
joakim.bydinger@skola.solvesborg.se
0456-816518
073-2205245

Göran Friberg
Skyddsombud, Furulundsskolan
g.friberg@hotmail.com
070-621 14 55

Timothy Preston
Skyddsombud, Mjällby skola särskola
timothy.preston@skola.solvesborg.se

Hillevi Colliander
Skyddsombud, Norje skola
hillevi.colliander@skola.solvesborg.se

Gördis Byqvist
Kommunföreningsordförande vice
g.byqvist@gmail.com
0456-816711
070-2076780