Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Tomas Ärlebrant Kommunombud
tomas.arlebrant@skola.sundsvall.se
070-2568859
Göran Henrik Markgren Kommunombud biträdande
goran.markgren@skola.sundsvall.se
060-191000
070-5399746
Karin Andersson Kommunombud biträdande
karin.andersson@skola.sundsvall.se
060-192725
070-3011750
Ulrika Eriksson Kommunombud biträdande
ulrika.a.eriksson@skola.sundsvall.se
060-192774
073-2002822
Elisabeth Grundberg LokalombudBergsåkers skola
elisabeth.grundberg@skola.sundsvall.se
070-3464572
Susanne Lindqvist LokalombudBosvedjeskolan
susanne.lindqvist@skola.sundsvall.se
070-5816970
Irene Lahouit LokalombudFAVI
ire_lah@hotmail.com
070-6993689
Karin Andersson LokalombudHagaskolan
karin.andersson@skola.sundsvall.se
060-192725
070-3011750
Maria Dahlén Windén LokalombudHellbergsskolan F-6
maria@resultit.se
060-6583742
073-5001950
Ann-Mari Överby LokalombudHöglundaskolan
annmarie.overby@skola.sundsvall.se
070-6044194
Johanna Snell LokalombudInternationella Engelska skolan i Sundsvall
johanna.snell.sundsvall@engelska.se
073-9422072
073-9422072
Gunilla Larsson LokalombudKunskapsakademin
veragunilla@gmail.com
060-515152
070-3603252
Mikael Mattsson LokalombudKyrkmons skola
mikael.mattsson@skola.sundsvall.se
073-0910370
Christina Nordlander LokalombudKyrkskolan
christina.nordlander@skola.sundsvall.se
060-194938
070-6762199
Konrad Cassar-Naudi LokalombudLernia-Västernorrland, Sundsvalls kommun
konrad.cassar.naudi@telia.com
Johanna Melin LokalombudLidens skola
johanna.melin@skola.sundsvall.se
060-6583300
070-2129484
Jeanette Hedlund LokalombudMatfors skola
jeanette.hedlund@skola.sundsvall.se
073-0348164
Sara Eriksson LokalombudMikael Elias Gymnasium Sundsvall
saraeriksson1978@gmail.com
070-3512636
Veronica Hansson LokalombudMimerskolan
veronica.hansson@mimerskolan.se
070-1016123
Erik Åhslund LokalombudMimerskolan
erik.ahslund@mimerskolan.se
Marit Kristoffersson LokalombudNivrenaskolan
marit.k@bredband.net
060-194932
070-3398901
Jens Edler LokalombudNivrenaskolan
jens.edler@skola.sundsvall.se
072-1478964
073-0415604
Jimmy Lindberg LokalombudNTI-gymnasiet Sundsvall
svallmma2@gmail.com
060-645426
076-8065104
Michael Lie LokalombudProlympia Sundsvall
michael.lie@prolympia.se
060-6066833
070-5905204
Katarina Nyberg LokalombudRealgymnasiet i Sundsvall
katarina.nyberg@realgymnasiet.se
073-8113055
Ann-Charlotte Forsberg LokalombudSankt Olofsskolan
lotta.forsberg@skola.sundsvall.se
060-191000
Roger Svalberg LokalombudSkvaderns gymnasieskola
fardang@gmail.com
070-5177998
Erik Godin LokalombudSkönsmons skola
erikgodin@hotmail.com
073-5401544
Therése Lindberg LokalombudSkönsmons skola
thereselindbergmeister@gmail.com
060-6583030
073-0734276
Anna Magnusson LokalombudSundsvalls gymnasium (enhet Hedbergska)
anna.magnusson@skola.sundsvall.se
076-8154482
Ulf Edström LokalombudSundsvalls gymnasium (enhet Hedbergska)
ulf.edstrom@skola.sundsvall.se
060-192969
070-4442200
Göran Wågström LokalombudSundsvalls gymnasium (enhet Västermalm)
goran.wagstrom@skola.sundsvall.se
060-191000
Anna Holmlund LokalombudSundsvalls montessoriskola
ab.holmlund@telia.com
070-2196231
Malin Westermark LokalombudSundsvalls montessoriskola
malin.westermark@skola.sundsvall.se
076-8051996
Magnus Haak LokalombudSundsvalls Praktiska Gymnasium
070-2713373
070-2717373
Linda Emanuelsson LokalombudSundsvalls Praktiska Gymnasium
linda.emanuelsson@praktiska.se
060-192960
070-6954839
Katarina Brattemo LokalombudSödermalms skola
katarina.brattemo@skola.sundsvall.se
060-190953
070-3714655
Stefan Falk LokalombudThorén Business School Sundsvall
hnafets@hotmail.com
070-2467833
Martina Westling LokalombudVallens skola
martina.westling@skola.sundsvall.se
070-2932205
Göran Henrik Markgren Huvudskyddsombud
goran.markgren@skola.sundsvall.se
060-191000
070-5399746
Peter Östman Huvudskyddsombud
peter.ostman@skola.sundsvall.se
070-8920992
Louise Marmont SkyddsombudBergsåkers skola
louise.marmont@glocalnet.net
073-9459885
Linda Larsson SkyddsombudFAVI
linda.t.larsson@sundsvall.se
070-2344763
Ingrid Åhman SkyddsombudGranloholms skola
ingrid.ahman@skola.sundsvall.se
060-615792
073-1330388
Jens Hall SkyddsombudInternationella Engelska skolan i Sundsvall
jens.hall31@gmail.com
070-6628973
Eva Almqvist SkyddsombudKristna skolan Oasen
eva.almqvist@friskola.sundsvall.se
Emma Svalberg SkyddsombudMikael Elias Gymnasium Sundsvall
emma.svalberg@gmail.com
072-5514575
070-3391338
Lizette Ljungsparr SkyddsombudMimerskolan
lizetteljungsparr@gmail.com
073-1564822
Michael Lie SkyddsombudProlympia Sundsvall
michael.lie@prolympia.se
060-6066833
070-5905204
Peter Östman SkyddsombudSköle skola
peter.ostman@skola.sundsvall.se
070-8920992
Sigrid Tjällgren SkyddsombudSkönsmons skola
sigrid.tjallgren@skola.sundsvall.se
060-6583030
072-5624600
Yvonne Nordqvist SkyddsombudStöde skola
yvonne.nordqvist@skola.sundsvall.se
060-6583320
070-1308041
Bill Falk SkyddsombudSundsvalls gymnasium (enhet Västermalm)
bill.falk@skola.sundsvall.se
060-192462
070-5911173
Solveigh Arnesson SkyddsombudSödermalms skola
solveig.arnesson@skola.sundsvall.se
060-191000
073-0240568
Stefan Röström SkyddsombudVibackeskolan
stefan.rostrom@skola.sundsvall.se
Tomas Ärlebrant Kommunföreningsordförande
tomas.arlebrant@skola.sundsvall.se
070-2568859
Tomas Ärlebrant Kommunföreningsordförande vice
tomas.arlebrant@skola.sundsvall.se
070-2568859

Tomas Ärlebrant
Kommunombud
tomas.arlebrant@skola.sundsvall.se
070-2568859

Göran Henrik Markgren
Kommunombud biträdande
goran.markgren@skola.sundsvall.se
060-191000
070-5399746

Karin Andersson
Kommunombud biträdande
karin.andersson@skola.sundsvall.se
060-192725
070-3011750

Ulrika Eriksson
Kommunombud biträdande
ulrika.a.eriksson@skola.sundsvall.se
060-192774
073-2002822

Elisabeth Grundberg
Lokalombud, Bergsåkers skola
elisabeth.grundberg@skola.sundsvall.se
070-3464572

Susanne Lindqvist
Lokalombud, Bosvedjeskolan
susanne.lindqvist@skola.sundsvall.se
070-5816970

Irene Lahouit
Lokalombud, FAVI
ire_lah@hotmail.com
070-6993689

Karin Andersson
Lokalombud, Hagaskolan
karin.andersson@skola.sundsvall.se
060-192725
070-3011750

Maria Dahlén Windén
Lokalombud, Hellbergsskolan F-6
maria@resultit.se
060-6583742
073-5001950

Ann-Mari Överby
Lokalombud, Höglundaskolan
annmarie.overby@skola.sundsvall.se
070-6044194

Johanna Snell
Lokalombud, Internationella Engelska skolan i Sundsvall
johanna.snell.sundsvall@engelska.se
073-9422072
073-9422072

Gunilla Larsson
Lokalombud, Kunskapsakademin
veragunilla@gmail.com
060-515152
070-3603252

Mikael Mattsson
Lokalombud, Kyrkmons skola
mikael.mattsson@skola.sundsvall.se
073-0910370

Christina Nordlander
Lokalombud, Kyrkskolan
christina.nordlander@skola.sundsvall.se
060-194938
070-6762199

Konrad Cassar-Naudi
Lokalombud, Lernia-Västernorrland, Sundsvalls kommun
konrad.cassar.naudi@telia.com

Johanna Melin
Lokalombud, Lidens skola
johanna.melin@skola.sundsvall.se
060-6583300
070-2129484

Jeanette Hedlund
Lokalombud, Matfors skola
jeanette.hedlund@skola.sundsvall.se
073-0348164

Sara Eriksson
Lokalombud, Mikael Elias Gymnasium Sundsvall
saraeriksson1978@gmail.com
070-3512636

Veronica Hansson
Lokalombud, Mimerskolan
veronica.hansson@mimerskolan.se
070-1016123

Erik Åhslund
Lokalombud, Mimerskolan
erik.ahslund@mimerskolan.se

Marit Kristoffersson
Lokalombud, Nivrenaskolan
marit.k@bredband.net
060-194932
070-3398901

Jens Edler
Lokalombud, Nivrenaskolan
jens.edler@skola.sundsvall.se
072-1478964
073-0415604

Jimmy Lindberg
Lokalombud, NTI-gymnasiet Sundsvall
svallmma2@gmail.com
060-645426
076-8065104

Michael Lie
Lokalombud, Prolympia Sundsvall
michael.lie@prolympia.se
060-6066833
070-5905204

Katarina Nyberg
Lokalombud, Realgymnasiet i Sundsvall
katarina.nyberg@realgymnasiet.se
073-8113055

Ann-Charlotte Forsberg
Lokalombud, Sankt Olofsskolan
lotta.forsberg@skola.sundsvall.se
060-191000

Roger Svalberg
Lokalombud, Skvaderns gymnasieskola
fardang@gmail.com
070-5177998

Erik Godin
Lokalombud, Skönsmons skola
erikgodin@hotmail.com
073-5401544

Therése Lindberg
Lokalombud, Skönsmons skola
thereselindbergmeister@gmail.com
060-6583030
073-0734276

Anna Magnusson
Lokalombud, Sundsvalls gymnasium (enhet Hedbergska)
anna.magnusson@skola.sundsvall.se
076-8154482

Ulf Edström
Lokalombud, Sundsvalls gymnasium (enhet Hedbergska)
ulf.edstrom@skola.sundsvall.se
060-192969
070-4442200

Göran Wågström
Lokalombud, Sundsvalls gymnasium (enhet Västermalm)
goran.wagstrom@skola.sundsvall.se
060-191000

Anna Holmlund
Lokalombud, Sundsvalls montessoriskola
ab.holmlund@telia.com
070-2196231

Malin Westermark
Lokalombud, Sundsvalls montessoriskola
malin.westermark@skola.sundsvall.se
076-8051996

Magnus Haak
Lokalombud, Sundsvalls Praktiska Gymnasium
070-2713373
070-2717373

Linda Emanuelsson
Lokalombud, Sundsvalls Praktiska Gymnasium
linda.emanuelsson@praktiska.se
060-192960
070-6954839

Katarina Brattemo
Lokalombud, Södermalms skola
katarina.brattemo@skola.sundsvall.se
060-190953
070-3714655

Stefan Falk
Lokalombud, Thorén Business School Sundsvall
hnafets@hotmail.com
070-2467833

Martina Westling
Lokalombud, Vallens skola
martina.westling@skola.sundsvall.se
070-2932205

Göran Henrik Markgren
Huvudskyddsombud
goran.markgren@skola.sundsvall.se
060-191000
070-5399746

Peter Östman
Huvudskyddsombud
peter.ostman@skola.sundsvall.se
070-8920992

Louise Marmont
Skyddsombud, Bergsåkers skola
louise.marmont@glocalnet.net
073-9459885

Linda Larsson
Skyddsombud, FAVI
linda.t.larsson@sundsvall.se
070-2344763

Ingrid Åhman
Skyddsombud, Granloholms skola
ingrid.ahman@skola.sundsvall.se
060-615792
073-1330388

Jens Hall
Skyddsombud, Internationella Engelska skolan i Sundsvall
jens.hall31@gmail.com
070-6628973

Eva Almqvist
Skyddsombud, Kristna skolan Oasen
eva.almqvist@friskola.sundsvall.se

Emma Svalberg
Skyddsombud, Mikael Elias Gymnasium Sundsvall
emma.svalberg@gmail.com
072-5514575
070-3391338

Lizette Ljungsparr
Skyddsombud, Mimerskolan
lizetteljungsparr@gmail.com
073-1564822

Michael Lie
Skyddsombud, Prolympia Sundsvall
michael.lie@prolympia.se
060-6066833
070-5905204

Peter Östman
Skyddsombud, Sköle skola
peter.ostman@skola.sundsvall.se
070-8920992

Sigrid Tjällgren
Skyddsombud, Skönsmons skola
sigrid.tjallgren@skola.sundsvall.se
060-6583030
072-5624600

Yvonne Nordqvist
Skyddsombud, Stöde skola
yvonne.nordqvist@skola.sundsvall.se
060-6583320
070-1308041

Bill Falk
Skyddsombud, Sundsvalls gymnasium (enhet Västermalm)
bill.falk@skola.sundsvall.se
060-192462
070-5911173

Solveigh Arnesson
Skyddsombud, Södermalms skola
solveig.arnesson@skola.sundsvall.se
060-191000
073-0240568

Stefan Röström
Skyddsombud, Vibackeskolan
stefan.rostrom@skola.sundsvall.se

Tomas Ärlebrant
Kommunföreningsordförande
tomas.arlebrant@skola.sundsvall.se
070-2568859

Tomas Ärlebrant
Kommunföreningsordförande vice
tomas.arlebrant@skola.sundsvall.se
070-2568859