Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Lena Litzén Schönning Kommunombud
lena.litzenschonning@gmail.com
070-6141253
Ann Margreth Karlsson Kommunombud biträdande
ann-margreth.karlsson@svenljunga.se
0325-18571
070-6814603
Helena Siesing Widar Kommunombud biträdande
helena.siesing@svenljunga.se
0325-18239
070-8295274
Ann Margreth Karlsson LokalombudKommunal vuxenutbildning, Svenljunga kommun
ann-margreth.karlsson@svenljunga.se
0325-18571
070-6814603
Michaela Williamson LokalombudMogaskolan
michaela.williamson@svenljunga.se
0325-18000
070-6890810
Tomas Andersson LokalombudMogaskolan
tomas.andersson@svenljunga.se
Mikael Svensson LokalombudMogaskolan
micro@telia.com
Lena Björling LokalombudMogaskolan
lena@fambjorling.se
0325-18202
0706550763
Kajsa Johansson SkyddsombudMogaskolan
kajsa.johansson@svenljunga.se
0325-18235
070-6261430

Lena Litzén Schönning
Kommunombud
lena.litzenschonning@gmail.com
070-6141253

Ann Margreth Karlsson
Kommunombud biträdande
ann-margreth.karlsson@svenljunga.se
0325-18571
070-6814603

Helena Siesing Widar
Kommunombud biträdande
helena.siesing@svenljunga.se
0325-18239
070-8295274

Ann Margreth Karlsson
Lokalombud, Kommunal vuxenutbildning, Svenljunga kommun
ann-margreth.karlsson@svenljunga.se
0325-18571
070-6814603

Michaela Williamson
Lokalombud, Mogaskolan
michaela.williamson@svenljunga.se
0325-18000
070-6890810

Tomas Andersson
Lokalombud, Mogaskolan
tomas.andersson@svenljunga.se

Mikael Svensson
Lokalombud, Mogaskolan
micro@telia.com

Lena Björling
Lokalombud, Mogaskolan
lena@fambjorling.se
0325-18202
0706550763

Kajsa Johansson
Skyddsombud, Mogaskolan
kajsa.johansson@svenljunga.se
0325-18235
070-6261430