Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Ola Mauritz-Nelsson Kommunombud
ola.mauritz-nelsson@skola.timra.se
070-2916025
Klas Wiklund Kommunombud biträdande
klas.wiklund@skola.timra.se
073-8059970
Håkan Nygren LokalombudAla skola
hakan.nygren@skola.timra.se
070-1137633
Veronika Henriksson LokalombudArenaskolan
veronika.henriksson@skola.timra.se
070-3929212
Andreas Bergström LokalombudArenaskolan
andreas.bergstrom@skola.timra.se
Erika Sjöberg LokalombudArenaskolan
erika.sjoberg@skola.timra.se
070-2663810
Ola Mauritz-Nelsson LokalombudArenaskolan
ola.mauritz-nelsson@skola.timra.se
070-2916025
Anders Olsson LokalombudKomvux-Utbildning i Timrå
anders.olsson@skola.timra.se
Lea Torvela LokalombudMariedalsskolan
lea.torvela@me.com
070-1855357
073-6214050
Ann-Christine Meander LokalombudTimrå gymnasium
ann-christine.meander@skola.timra.se
Magnus Fandén Huvudskyddsombud
magnus.fanden@skola.timra.se
070-3995017
070-3995017
Hannah Löfstrand SkyddsombudAla skola
hannah.lofstrand@skola.timra.se
070-6692864
Henrik Ericsson SkyddsombudArenaskolan
henrik.ericsson@skola.timra.se
070-2143434
Johan Samuelsson SkyddsombudVivsta skola
johanseverin@gmail.com
070-6670488

Ola Mauritz-Nelsson
Kommunombud
ola.mauritz-nelsson@skola.timra.se
070-2916025

Klas Wiklund
Kommunombud biträdande
klas.wiklund@skola.timra.se
073-8059970

Håkan Nygren
Lokalombud, Ala skola
hakan.nygren@skola.timra.se
070-1137633

Veronika Henriksson
Lokalombud, Arenaskolan
veronika.henriksson@skola.timra.se
070-3929212

Andreas Bergström
Lokalombud, Arenaskolan
andreas.bergstrom@skola.timra.se

Erika Sjöberg
Lokalombud, Arenaskolan
erika.sjoberg@skola.timra.se
070-2663810

Ola Mauritz-Nelsson
Lokalombud, Arenaskolan
ola.mauritz-nelsson@skola.timra.se
070-2916025

Anders Olsson
Lokalombud, Komvux-Utbildning i Timrå
anders.olsson@skola.timra.se

Lea Torvela
Lokalombud, Mariedalsskolan
lea.torvela@me.com
070-1855357
073-6214050

Ann-Christine Meander
Lokalombud, Timrå gymnasium
ann-christine.meander@skola.timra.se

Magnus Fandén
Huvudskyddsombud
magnus.fanden@skola.timra.se
070-3995017
070-3995017

Hannah Löfstrand
Skyddsombud, Ala skola
hannah.lofstrand@skola.timra.se
070-6692864

Henrik Ericsson
Skyddsombud, Arenaskolan
henrik.ericsson@skola.timra.se
070-2143434

Johan Samuelsson
Skyddsombud, Vivsta skola
johanseverin@gmail.com
070-6670488