Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Monica Fors Kommunombud
monica.larsson@trollhattan.se
0520-496634
070-5425627
Göran Bjerkevik Kommunombud biträdande
goran.bjerkevik@trollhattan.se
070-3469758
Marie Lundmarker Kommunombud biträdande
marie.lundmarker@trollhattan.se
070-1642220
070-1642220
Almerisa Custovic LokalombudFolkuniversitetet i Trollhättan
almerisac@gmail.com
073-4442936
Anitha Andersson LokalombudFridaskolan i Trollhättan
anitha.andersson@fridaskolan.se
070-8414433
Helen Lindell LokalombudFrälsegårdsskolan F-5 Ma/Te-profil
helen.lindell@edu.trollhattan.se
072-7058631
Heidi Kuronen LokalombudHjortmosseskolan
heidi.kuronen@trollhattan.se
070-5653756
Fredrik Pettersson LokalombudHåjums skola
fredrik.pettersson@trollhattan.se
0520-496470
073-7280525
Pernilla Hell LokalombudKronan
pernilla.hell@kub.trollhattan.se
0520-496345
070-2208515
Torbjörn Hollner LokalombudKulturskolan, Trollhättan
t.hollner@telia.com
0520-497451
Charlotte Eriksson LokalombudLextorpsskolan
charlotte.eriksson@kub.trollhattan.se
073-0640383
Sofia Olsson LokalombudLextorpsskolan
sofia_olsson89@hotmail.com
0520-497853
070-3602788
Peter Larsson LokalombudLjud & Bildskolan Trollhättan
peter@familjenlarsson.se
0520-474879
073-8501738
Jessica Ericsson LokalombudLyrfågelskolan
jessica.ericsson@kub.trollhattan.se
076-6112588
Tanja Johansson LokalombudLyrfågelskolan
tanja.johansson@trollhattan.se
070-9605844
Marie Zachariasson LokalombudMagnus Åberggymnasiet
misimus82@gmail.com
073-5093436
Peter Bengtsson LokalombudMagnus Åberggymnasiet
peter.bengtsson@kunskapsforbundet.se
070-1620761
Christina Ahlsson LokalombudMagnus Åberggymnasiet
Tobias Nyvaller LokalombudMagnus Åberggymnasiet
t_nyvaller@hotmail.com
0738450384
Lisa Gottlow LokalombudMagnus Åberggymnasiet
lisa.gottlow@folkuniversitetet.se
Yüksel Gül LokalombudModersmålsenheten
ali.yuksel.gul@hotmail.com
072-6774196
Jihad Khalil LokalombudModersmålsenheten
jihad682000@hotmail.com
073-5967572
Marie Alverbratt LokalombudNils Ericsongymnasiet
marie.alverbratt@kub.trollhattan.se
070-5374453
Johan Winther LokalombudNils Ericsongymnasiet
winther.johan@gmail.com
0520-524176
070-8759498
Jörgen Andersson LokalombudNils Ericsongymnasiet
jorgen.andersson@kunskapsforbundet.se
0520-524176
073-0205478
Rebecca Bergstrand LokalombudNya Skolan Trollhättan
rebecca.andersson13@gmail.com
073-9600644
Elisabeth Stridh LokalombudParadisskolan
elisabeth.stridh@kub.trollhattan.se
070-4282364
Robert Svensson LokalombudSjuntorpskolan
svensson.robert1@gmail.com
070-9589768
Anita Olofsson Nydén LokalombudSkoftebyskolan
anita.nyden@telia.com
0520-496074
076-2291008
Ove Mauritzson LokalombudSkogshöjdens skola
ove.mauritzson@kub.trollhattan.se
0520-496517
070-4670760
Jessica Olofsson LokalombudStavreskolan
jessica.olofsson@trollhattan.se
0520-497498
070-6817272
Elisabeth Falenäs LokalombudStavreskolan
bettyfal1@hotmail.se
0520-497863
070-2423762
Susanne Oscarsson LokalombudStrömslundsskolan
susanne.oscarsson@edu.trollhattan.se
Tomas Persson LokalombudSylteskolan
tomas.persson@edu.trollhattan.se
0520-496057
070-2851736
Margret Puzicha LokalombudVuxenutbildningen
margretel@gmx.de
076-9000223
Anna Anderberg LokalombudVuxenutbildningen
anna.anderberg@kunskapsforbundet.se
070-082978
070-9284722
Annelis Månsby LokalombudVuxenutbildningen
annelis.mansby@kunskapsforbundet.se
0520-524221
072-5521900
Helena Hallström LokalombudVälkomsten, Trollhättan
helena.hallstrom@edu.trollhattan.se
0520-497996
070-4664040
Erika Loughrane LokalombudÅsaka skola
theloughranes@msn.com
0520-496422
070-7132711
Göran Bjerkevik Huvudskyddsombud
goran.bjerkevik@trollhattan.se
070-3469758
Maria Lindgren SkyddsombudFolkuniversitetet i Trollhättan
maria.me.lindgren@gmail.com
070-2434754
Sebastian Högforsen SkyddsombudFridaskolan i Trollhättan
sebastian.hogforsen@fridaskolan.se
070-5404051
Helen Lindell SkyddsombudFrälsegårdsskolan F-5 Ma/Te-profil
helen.lindell@edu.trollhattan.se
072-7058631
Johan Corneliusson SkyddsombudHjortmosseskolan
johan.corneliusson@kub.trollhattan.se
073-0400693
Fredrik Pettersson SkyddsombudHåjums skola
fredrik.pettersson@trollhattan.se
0520-496470
073-7280525
Marie Lundmarker SkyddsombudKulturskolan, Trollhättan
marie.lundmarker@trollhattan.se
070-1642220
070-1642220
Charlotte Eriksson SkyddsombudLextorpsskolan
charlotte.eriksson@kub.trollhattan.se
073-0640383
Joel Grönkvist SkyddsombudLyrfågelskolan
joel.gronqvist@trollhattan.se
070-3400193
Magnus Ring SkyddsombudMagnus Åberggymnasiet
magnus.ring@kunskapsforbundet.se
Peter Bengtsson SkyddsombudMagnus Åberggymnasiet
peter.bengtsson@kunskapsforbundet.se
070-1620761
Yüksel Gül SkyddsombudModersmålsenheten
ali.yuksel.gul@hotmail.com
072-6774196
Mohamed Lamjed Horchani SkyddsombudModersmålsenheten
mlamged@hotmail.com
076-2890124
Michael Pieslinger SkyddsombudNils Ericsongymnasiet
michael.pieslinger@kunskapsforbundet.se
070-4382187
Johan Winther SkyddsombudNils Ericsongymnasiet
winther.johan@gmail.com
0520-524176
070-8759498
Sara Sandberg SkyddsombudParadisskolan
sc.sandberg@icloud.com
0520-496633
070-1721971
Eva Forsgren SkyddsombudParadisskolan
eva.forsgren@trollhattan.se
070-5535624
Robert Svensson SkyddsombudSjuntorpskolan
svensson.robert1@gmail.com
070-9589768
Christina Linell SkyddsombudSkoftebyskolan
christina.linell@trollhattan.se
0520-495890
072-3323219
Michael Helmersson SkyddsombudSkogshöjdens skola
michael.helmersson@kub.trollhattan.se
0520-496516
070-5885803
Sarah Nilsson SkyddsombudStavreskolan
sara.sta.nilsson@kub.trollhattan.se
073-3459695
070-8464937
Ulla Katarina Hasselqvist SkyddsombudStrömslundsskolan
katarina.hasselqvist@edu.trollhattan.se
0520-496442
070-6589871
Marina Karlberg SkyddsombudSylteskolan
majmaj@telia.com
0520-496062
070-6321079
Johan Scherdin SkyddsombudSylteskolan
johan.scherdin@trollhattan.se
Ingmarie Regnér SkyddsombudVuxenutbildningen
ingmarie.gustavsson@telia.com
Pia Susanne Riis SkyddsombudVuxenutbildningen
piariis@hotmail.com
073-9808408
Jonas Hagström SkyddsombudVälkomsten, Trollhättan
jonas.hagstrom@trollhattan.se
0520-497996
073-3835994
Erika Loughrane SkyddsombudÅsaka skola
theloughranes@msn.com
0520-496422
070-7132711

Monica Fors
Kommunombud
monica.larsson@trollhattan.se
0520-496634
070-5425627

Göran Bjerkevik
Kommunombud biträdande
goran.bjerkevik@trollhattan.se
070-3469758

Marie Lundmarker
Kommunombud biträdande
marie.lundmarker@trollhattan.se
070-1642220
070-1642220

Almerisa Custovic
Lokalombud, Folkuniversitetet i Trollhättan
almerisac@gmail.com
073-4442936

Anitha Andersson
Lokalombud, Fridaskolan i Trollhättan
anitha.andersson@fridaskolan.se
070-8414433

Helen Lindell
Lokalombud, Frälsegårdsskolan F-5 Ma/Te-profil
helen.lindell@edu.trollhattan.se
072-7058631

Heidi Kuronen
Lokalombud, Hjortmosseskolan
heidi.kuronen@trollhattan.se
070-5653756

Fredrik Pettersson
Lokalombud, Håjums skola
fredrik.pettersson@trollhattan.se
0520-496470
073-7280525

Pernilla Hell
Lokalombud, Kronan
pernilla.hell@kub.trollhattan.se
0520-496345
070-2208515

Torbjörn Hollner
Lokalombud, Kulturskolan, Trollhättan
t.hollner@telia.com
0520-497451

Charlotte Eriksson
Lokalombud, Lextorpsskolan
charlotte.eriksson@kub.trollhattan.se
073-0640383

Sofia Olsson
Lokalombud, Lextorpsskolan
sofia_olsson89@hotmail.com
0520-497853
070-3602788

Peter Larsson
Lokalombud, Ljud & Bildskolan Trollhättan
peter@familjenlarsson.se
0520-474879
073-8501738

Jessica Ericsson
Lokalombud, Lyrfågelskolan
jessica.ericsson@kub.trollhattan.se
076-6112588

Tanja Johansson
Lokalombud, Lyrfågelskolan
tanja.johansson@trollhattan.se
070-9605844

Marie Zachariasson
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet
misimus82@gmail.com
073-5093436

Peter Bengtsson
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet
peter.bengtsson@kunskapsforbundet.se
070-1620761

Christina Ahlsson
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet

Tobias Nyvaller
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet
t_nyvaller@hotmail.com
0738450384

Lisa Gottlow
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet
lisa.gottlow@folkuniversitetet.se

Yüksel Gül
Lokalombud, Modersmålsenheten
ali.yuksel.gul@hotmail.com
072-6774196

Jihad Khalil
Lokalombud, Modersmålsenheten
jihad682000@hotmail.com
073-5967572

Marie Alverbratt
Lokalombud, Nils Ericsongymnasiet
marie.alverbratt@kub.trollhattan.se
070-5374453

Johan Winther
Lokalombud, Nils Ericsongymnasiet
winther.johan@gmail.com
0520-524176
070-8759498

Jörgen Andersson
Lokalombud, Nils Ericsongymnasiet
jorgen.andersson@kunskapsforbundet.se
0520-524176
073-0205478

Rebecca Bergstrand
Lokalombud, Nya Skolan Trollhättan
rebecca.andersson13@gmail.com
073-9600644

Elisabeth Stridh
Lokalombud, Paradisskolan
elisabeth.stridh@kub.trollhattan.se
070-4282364

Robert Svensson
Lokalombud, Sjuntorpskolan
svensson.robert1@gmail.com
070-9589768

Anita Olofsson Nydén
Lokalombud, Skoftebyskolan
anita.nyden@telia.com
0520-496074
076-2291008

Ove Mauritzson
Lokalombud, Skogshöjdens skola
ove.mauritzson@kub.trollhattan.se
0520-496517
070-4670760

Jessica Olofsson
Lokalombud, Stavreskolan
jessica.olofsson@trollhattan.se
0520-497498
070-6817272

Elisabeth Falenäs
Lokalombud, Stavreskolan
bettyfal1@hotmail.se
0520-497863
070-2423762

Susanne Oscarsson
Lokalombud, Strömslundsskolan
susanne.oscarsson@edu.trollhattan.se

Tomas Persson
Lokalombud, Sylteskolan
tomas.persson@edu.trollhattan.se
0520-496057
070-2851736

Margret Puzicha
Lokalombud, Vuxenutbildningen
margretel@gmx.de
076-9000223

Anna Anderberg
Lokalombud, Vuxenutbildningen
anna.anderberg@kunskapsforbundet.se
070-082978
070-9284722

Annelis Månsby
Lokalombud, Vuxenutbildningen
annelis.mansby@kunskapsforbundet.se
0520-524221
072-5521900

Helena Hallström
Lokalombud, Välkomsten, Trollhättan
helena.hallstrom@edu.trollhattan.se
0520-497996
070-4664040

Erika Loughrane
Lokalombud, Åsaka skola
theloughranes@msn.com
0520-496422
070-7132711

Göran Bjerkevik
Huvudskyddsombud
goran.bjerkevik@trollhattan.se
070-3469758

Maria Lindgren
Skyddsombud, Folkuniversitetet i Trollhättan
maria.me.lindgren@gmail.com
070-2434754

Sebastian Högforsen
Skyddsombud, Fridaskolan i Trollhättan
sebastian.hogforsen@fridaskolan.se
070-5404051

Helen Lindell
Skyddsombud, Frälsegårdsskolan F-5 Ma/Te-profil
helen.lindell@edu.trollhattan.se
072-7058631

Johan Corneliusson
Skyddsombud, Hjortmosseskolan
johan.corneliusson@kub.trollhattan.se
073-0400693

Fredrik Pettersson
Skyddsombud, Håjums skola
fredrik.pettersson@trollhattan.se
0520-496470
073-7280525

Marie Lundmarker
Skyddsombud, Kulturskolan, Trollhättan
marie.lundmarker@trollhattan.se
070-1642220
070-1642220

Charlotte Eriksson
Skyddsombud, Lextorpsskolan
charlotte.eriksson@kub.trollhattan.se
073-0640383

Joel Grönkvist
Skyddsombud, Lyrfågelskolan
joel.gronqvist@trollhattan.se
070-3400193

Magnus Ring
Skyddsombud, Magnus Åberggymnasiet
magnus.ring@kunskapsforbundet.se

Peter Bengtsson
Skyddsombud, Magnus Åberggymnasiet
peter.bengtsson@kunskapsforbundet.se
070-1620761

Yüksel Gül
Skyddsombud, Modersmålsenheten
ali.yuksel.gul@hotmail.com
072-6774196

Mohamed Lamjed Horchani
Skyddsombud, Modersmålsenheten
mlamged@hotmail.com
076-2890124

Michael Pieslinger
Skyddsombud, Nils Ericsongymnasiet
michael.pieslinger@kunskapsforbundet.se
070-4382187

Johan Winther
Skyddsombud, Nils Ericsongymnasiet
winther.johan@gmail.com
0520-524176
070-8759498

Sara Sandberg
Skyddsombud, Paradisskolan
sc.sandberg@icloud.com
0520-496633
070-1721971

Eva Forsgren
Skyddsombud, Paradisskolan
eva.forsgren@trollhattan.se
070-5535624

Robert Svensson
Skyddsombud, Sjuntorpskolan
svensson.robert1@gmail.com
070-9589768

Christina Linell
Skyddsombud, Skoftebyskolan
christina.linell@trollhattan.se
0520-495890
072-3323219

Michael Helmersson
Skyddsombud, Skogshöjdens skola
michael.helmersson@kub.trollhattan.se
0520-496516
070-5885803

Sarah Nilsson
Skyddsombud, Stavreskolan
sara.sta.nilsson@kub.trollhattan.se
073-3459695
070-8464937

Ulla Katarina Hasselqvist
Skyddsombud, Strömslundsskolan
katarina.hasselqvist@edu.trollhattan.se
0520-496442
070-6589871

Marina Karlberg
Skyddsombud, Sylteskolan
majmaj@telia.com
0520-496062
070-6321079

Johan Scherdin
Skyddsombud, Sylteskolan
johan.scherdin@trollhattan.se

Ingmarie Regnér
Skyddsombud, Vuxenutbildningen
ingmarie.gustavsson@telia.com

Pia Susanne Riis
Skyddsombud, Vuxenutbildningen
piariis@hotmail.com
073-9808408

Jonas Hagström
Skyddsombud, Välkomsten, Trollhättan
jonas.hagstrom@trollhattan.se
0520-497996
073-3835994

Erika Loughrane
Skyddsombud, Åsaka skola
theloughranes@msn.com
0520-496422
070-7132711