Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Gunnar Hermansson Kommunombud
gunnar.hermansson@uddevalla.se
0522-698086
Annika Levander Kommunombud biträdande
annika.levander@lr.se
0522-698089
070-3817178
Tor Lindén Kommunombud biträdande
tor.linden@uddevalla.se
0522-698088
070-2220744
Bianca Rasmussen LokalombudFridaskolan i Uddevalla
bianca-charlotte.rasmussen@fridaskolan.se
070-7734975
Therese Johansson LokalombudFSO, Stråkets Träningsskola Och Nordanvindsskolan
therese.karlsson@uddevalla.se
070-2848061
Ann Malmeling LokalombudHogstorp skola
ann.malmeling@uddevalla.se
0522-695322
070-5593629
Leina Selinder LokalombudKällan
leina.selinder@uddevalla.se
070-3770406
Isabella Öhlander Zahmoul LokalombudLinnéaskolan
zahmoul@hotmail.com
0522-670257
076-2854060
Kristina Nilsson LokalombudNorgårdenskolan
kristina.nilsson@uddevalla.se
070-5729511
Louise Thielfoldt LokalombudNorgårdenskolan
louise.thielfoldt@uddevalla.se
073-3931382
Sebastian Jacobsson LokalombudPlusgymnasiet Uddevalla
sebastian.jacobsson@plusgymnasiet.se
073-5074452
Andrzej Sawicki LokalombudRamnerödsskolan
andrzej.sawicki@uddevalla.se
0522-696625
070-7517698
Louise Otterholm LokalombudSandersdalskolan
louise.x.otterholm@uddevalla.se
0522-698225
Lotta Schelin LokalombudUddevalla gymnasieskola / Agneberg
ansc@uddevalla.se
0522-696928
070-3689351
Annika Karlsson LokalombudUddevalla gymnasieskola / Agneberg
75annika@live.se
0522-696927
070-8451920
Mikael Jansson LokalombudUddevalla gymnasieskola / Margretegärde
mikael.jansson@uddevalla.se
073-7598999
Helén Hedebrand LokalombudUddevalla gymnasieskola / Sinclair
helen@hedebrand.se
0522-696859
070-3076805
Torbjörn Simonsson LokalombudUddevalla gymnasieskola / Östrabo Yrkes
torbjorn.simonsson@uddevalla.se
0522-697506
070-4244915
Patrik Högberg LokalombudUddevalla gymnasieskola / Östrabo Yrkes
patrik.hogberg@uddevalla.se
073-9824223
Hans Danielsson LokalombudUnnerödsskolan
hans.danielsson@uddevalla.se
070-5482775
Maria Molin LokalombudVästerskolan
maya.molin@hotmail.se
073-9334254
Annika Levander Huvudskyddsombud
annika.levander@lr.se
0522-698089
070-3817178
Therese Johansson SkyddsombudFSO, Stråkets Träningsskola Och Nordanvindsskolan
therese.karlsson@uddevalla.se
070-2848061
Leina Selinder SkyddsombudKällan
leina.selinder@uddevalla.se
070-3770406
Klas Bryngelsson SkyddsombudLinnéaskolan
lr@urkal.nu
0520-497320
Jenny Sandberg SkyddsombudNorgårdenskolan
jenny.sandberg@uddevalla.se
076-1636115
Linda Fredenlund Samuelsson SkyddsombudNorgårdenskolan
linda.fredenlund@telia.com
0522698307
072-7131962
Marianne Andersson SkyddsombudRamnerödsskolan
marianne.b.andersson@uddevalla.se
0522-696626
070-5736992
Louise Otterholm SkyddsombudSandersdalskolan
louise.x.otterholm@uddevalla.se
0522-698225
Åsa Ahl SkyddsombudSommarhemsskolan och förskola
fruahl@gmail.com
073-3890864
Mikael Jansson SkyddsombudUddevalla gymnasieskola / Margretegärde
mikael.jansson@uddevalla.se
073-7598999
Per Hammar SkyddsombudUddevalla gymnasieskola / Sinclair
per.hammar@uddevalla.se
0522-696950
Mikael Andersson SkyddsombudVuxenutbildningen
mikael.andersson@uddevalla.se
0522-697842
Tommy Dahlbom SkyddsombudVästerskolan
tommy.dahlbom@gmail.com
073-8355389
Gunnar Hermansson Kommunföreningsordförande
gunnar.hermansson@uddevalla.se
0522-698086
Tor Lindén Kommunföreningsordförande vice
tor.linden@uddevalla.se
0522-698088
070-2220744

Gunnar Hermansson
Kommunombud
gunnar.hermansson@uddevalla.se
0522-698086

Annika Levander
Kommunombud biträdande
annika.levander@lr.se
0522-698089
070-3817178

Tor Lindén
Kommunombud biträdande
tor.linden@uddevalla.se
0522-698088
070-2220744

Bianca Rasmussen
Lokalombud, Fridaskolan i Uddevalla
bianca-charlotte.rasmussen@fridaskolan.se
070-7734975

Therese Johansson
Lokalombud, FSO, Stråkets Träningsskola Och Nordanvindsskolan
therese.karlsson@uddevalla.se
070-2848061

Ann Malmeling
Lokalombud, Hogstorp skola
ann.malmeling@uddevalla.se
0522-695322
070-5593629

Leina Selinder
Lokalombud, Källan
leina.selinder@uddevalla.se
070-3770406

Isabella Öhlander Zahmoul
Lokalombud, Linnéaskolan
zahmoul@hotmail.com
0522-670257
076-2854060

Kristina Nilsson
Lokalombud, Norgårdenskolan
kristina.nilsson@uddevalla.se
070-5729511

Louise Thielfoldt
Lokalombud, Norgårdenskolan
louise.thielfoldt@uddevalla.se
073-3931382

Sebastian Jacobsson
Lokalombud, Plusgymnasiet Uddevalla
sebastian.jacobsson@plusgymnasiet.se
073-5074452

Andrzej Sawicki
Lokalombud, Ramnerödsskolan
andrzej.sawicki@uddevalla.se
0522-696625
070-7517698

Louise Otterholm
Lokalombud, Sandersdalskolan
louise.x.otterholm@uddevalla.se
0522-698225

Lotta Schelin
Lokalombud, Uddevalla gymnasieskola / Agneberg
ansc@uddevalla.se
0522-696928
070-3689351

Annika Karlsson
Lokalombud, Uddevalla gymnasieskola / Agneberg
75annika@live.se
0522-696927
070-8451920

Mikael Jansson
Lokalombud, Uddevalla gymnasieskola / Margretegärde
mikael.jansson@uddevalla.se
073-7598999

Helén Hedebrand
Lokalombud, Uddevalla gymnasieskola / Sinclair
helen@hedebrand.se
0522-696859
070-3076805

Torbjörn Simonsson
Lokalombud, Uddevalla gymnasieskola / Östrabo Yrkes
torbjorn.simonsson@uddevalla.se
0522-697506
070-4244915

Patrik Högberg
Lokalombud, Uddevalla gymnasieskola / Östrabo Yrkes
patrik.hogberg@uddevalla.se
073-9824223

Hans Danielsson
Lokalombud, Unnerödsskolan
hans.danielsson@uddevalla.se
070-5482775

Maria Molin
Lokalombud, Västerskolan
maya.molin@hotmail.se
073-9334254

Annika Levander
Huvudskyddsombud
annika.levander@lr.se
0522-698089
070-3817178

Therese Johansson
Skyddsombud, FSO, Stråkets Träningsskola Och Nordanvindsskolan
therese.karlsson@uddevalla.se
070-2848061

Leina Selinder
Skyddsombud, Källan
leina.selinder@uddevalla.se
070-3770406

Klas Bryngelsson
Skyddsombud, Linnéaskolan
lr@urkal.nu
0520-497320

Jenny Sandberg
Skyddsombud, Norgårdenskolan
jenny.sandberg@uddevalla.se
076-1636115

Linda Fredenlund Samuelsson
Skyddsombud, Norgårdenskolan
linda.fredenlund@telia.com
0522698307
072-7131962

Marianne Andersson
Skyddsombud, Ramnerödsskolan
marianne.b.andersson@uddevalla.se
0522-696626
070-5736992

Louise Otterholm
Skyddsombud, Sandersdalskolan
louise.x.otterholm@uddevalla.se
0522-698225

Åsa Ahl
Skyddsombud, Sommarhemsskolan och förskola
fruahl@gmail.com
073-3890864

Mikael Jansson
Skyddsombud, Uddevalla gymnasieskola / Margretegärde
mikael.jansson@uddevalla.se
073-7598999

Per Hammar
Skyddsombud, Uddevalla gymnasieskola / Sinclair
per.hammar@uddevalla.se
0522-696950

Mikael Andersson
Skyddsombud, Vuxenutbildningen
mikael.andersson@uddevalla.se
0522-697842

Tommy Dahlbom
Skyddsombud, Västerskolan
tommy.dahlbom@gmail.com
073-8355389

Gunnar Hermansson
Kommunföreningsordförande
gunnar.hermansson@uddevalla.se
0522-698086

Tor Lindén
Kommunföreningsordförande vice
tor.linden@uddevalla.se
0522-698088
070-2220744