Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Susanne Smedberg Kommunombud
susanne.smedberg@vaggeryd.se
070-6334404
Raymond Pettersson LokalombudFenix Kunskapscentrum
raymond.pettersson@gmail.com
0393-678743
070-7132805
Anna Trofast LokalombudFågelforsskolan
anna.kjellen@vaggeryd.se
070-7555914
Magnus Olander LokalombudFågelforsskolan
magnus.olander@vaggeryd.se
Emelie Åsberg LokalombudHjortsjöskolan
emelie.asberg@vaggeryd.se
070-6253198
Jennie-Ann Granberg-Hillergård SkyddsombudFenix Kunskapscentrum
jennie-ann@habo.net
073-7649178
Birgitta Mennborg SkyddsombudHjortsjöskolan
birgitta.mennborg@edu.vaggeryd.se
0393-78785
Ewa Magnusson SkyddsombudHjortsjöskolan
ewa.magnusson@vaggeryd.se
0393-678578
070-2579693
Susanne Smedberg Kommunföreningsordförande
susanne.smedberg@vaggeryd.se
070-6334404
Emelie Åsberg Kommunföreningsordförande vice
emelie.asberg@vaggeryd.se
070-6253198

Susanne Smedberg
Kommunombud
susanne.smedberg@vaggeryd.se
070-6334404

Raymond Pettersson
Lokalombud, Fenix Kunskapscentrum
raymond.pettersson@gmail.com
0393-678743
070-7132805

Anna Trofast
Lokalombud, Fågelforsskolan
anna.kjellen@vaggeryd.se
070-7555914

Magnus Olander
Lokalombud, Fågelforsskolan
magnus.olander@vaggeryd.se

Emelie Åsberg
Lokalombud, Hjortsjöskolan
emelie.asberg@vaggeryd.se
070-6253198

Jennie-Ann Granberg-Hillergård
Skyddsombud, Fenix Kunskapscentrum
jennie-ann@habo.net
073-7649178

Birgitta Mennborg
Skyddsombud, Hjortsjöskolan
birgitta.mennborg@edu.vaggeryd.se
0393-78785

Ewa Magnusson
Skyddsombud, Hjortsjöskolan
ewa.magnusson@vaggeryd.se
0393-678578
070-2579693

Susanne Smedberg
Kommunföreningsordförande
susanne.smedberg@vaggeryd.se
070-6334404

Emelie Åsberg
Kommunföreningsordförande vice
emelie.asberg@vaggeryd.se
070-6253198