Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Christer Berglund Kommunombud
christer.berglund@varmdo.se
070-2676700
Jan-Åke Fält Kommunombud biträdande
jan-ake.falt@vgy.se
08-50555171
070-2916769
Åsa Wall Månsson Kommunombud biträdande
asa.wm62@gmail.com
073-2670296
Anna Tingdahl LokalombudBrunns skola
anna.tingdahl@brunnsskola.se
073-5456142
Christer Berglund LokalombudFarstavikens skola/Kvarnberget 6-9
christer.berglund@varmdo.se
070-2676700
Jenny Edholm LokalombudFågelviks skola & förskola
jenny.edholm@varmdo.se
08-57048390
070-4710717
Carina Gädda LokalombudG2 Gustavsbergs Gymnasium
carina.gadda@gustavsbergsgymnasium.se
0761714882
0761714882
Anita Fredrixon Dalman LokalombudHemmestaskolan
anita.dalman@varmdo.se
Anneli Andersson LokalombudHemmestaskolan
anneli.andersson@varmdo.se
070-5942722
Annelie Ericsson LokalombudKomvux Värmdö
annelie.ericsson@varmdo.se
070-0901724
070-9169896
Per Hallmén Lundberg LokalombudLillsveds idrottsfolkhögskola
perlundberg@lillsved.se
Martin Johansson LokalombudViks skola
martin.johansson@utb.varmdo.se
070-3497333
Katarina Andersson LokalombudVärmdö gymnasium
katarina.andersson@vgy.se
08-50555145
070-4530950
Carin Johansson LokalombudÖsbyskolan
carineriksson@hotmail.com
Joakim Stridh LokalombudÖsbyskolan
joakim.sthrid@bredband.net
Satu Koskela SkyddsombudFarstavikens skola/Kvarnberget 6-9
satu.koskela@varmdo.se
Karolina Johansson SkyddsombudHemmestaskolan
karolina-johansson@hotmail.com
08-50824157
073-6794478
Anna-Clara Englund SkyddsombudVärmdö gymnasium
annaclaraed@vgy.se
073-9075035

Christer Berglund
Kommunombud
christer.berglund@varmdo.se
070-2676700

Jan-Åke Fält
Kommunombud biträdande
jan-ake.falt@vgy.se
08-50555171
070-2916769

Åsa Wall Månsson
Kommunombud biträdande
asa.wm62@gmail.com
073-2670296

Anna Tingdahl
Lokalombud, Brunns skola
anna.tingdahl@brunnsskola.se
073-5456142

Christer Berglund
Lokalombud, Farstavikens skola/Kvarnberget 6-9
christer.berglund@varmdo.se
070-2676700

Jenny Edholm
Lokalombud, Fågelviks skola & förskola
jenny.edholm@varmdo.se
08-57048390
070-4710717

Carina Gädda
Lokalombud, G2 Gustavsbergs Gymnasium
carina.gadda@gustavsbergsgymnasium.se
0761714882
0761714882

Anita Fredrixon Dalman
Lokalombud, Hemmestaskolan
anita.dalman@varmdo.se

Anneli Andersson
Lokalombud, Hemmestaskolan
anneli.andersson@varmdo.se
070-5942722

Annelie Ericsson
Lokalombud, Komvux Värmdö
annelie.ericsson@varmdo.se
070-0901724
070-9169896

Per Hallmén Lundberg
Lokalombud, Lillsveds idrottsfolkhögskola
perlundberg@lillsved.se

Martin Johansson
Lokalombud, Viks skola
martin.johansson@utb.varmdo.se
070-3497333

Katarina Andersson
Lokalombud, Värmdö gymnasium
katarina.andersson@vgy.se
08-50555145
070-4530950

Carin Johansson
Lokalombud, Ösbyskolan
carineriksson@hotmail.com

Joakim Stridh
Lokalombud, Ösbyskolan
joakim.sthrid@bredband.net

Satu Koskela
Skyddsombud, Farstavikens skola/Kvarnberget 6-9
satu.koskela@varmdo.se

Karolina Johansson
Skyddsombud, Hemmestaskolan
karolina-johansson@hotmail.com
08-50824157
073-6794478

Anna-Clara Englund
Skyddsombud, Värmdö gymnasium
annaclaraed@vgy.se
073-9075035