Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Fredrik Ring Kommunombud
fredrik.x.ring@edu.varnamo.se
0370-377376
073-1513734
Nedzad Sehic Kommunombud biträdande
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070
Stefan Bexell LokalombudBors högstadieskola
stefan.i.bexell@edu.varnamo.se
070-4661191
Kristina Petersson LokalombudEnehagens skola
krispe.forsheda@gmail.com
0370377000
0703608944
Madeleine Igede LokalombudEnheten för flerspråkighet
madeleine@igede.se
Hans Olofsson LokalombudFinnvedens gymnasium
hans.j.olofsson@edu.varnamo.se
0370-377334
073-8440870
Muris Jusufagic LokalombudGröndalsskolan
muris.m.jusufagic@edu.varnamo.se
0370-377279
073-5069159
Henrik Rommeskog LokalombudHanahöjskolan
henrik.j.rommeskog@edu.varnamo.se
0370-378110
070-6828185
Nedzad Sehic LokalombudRörstorpsskolan
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070
Lotta Elm LokalombudVuxenutbildningen i Värnamo
lotta.elm@tingsryd.se
076-1410136
Martin Turesson LokalombudVuxenutbildningen i Värnamo
martin.turesson@home.se
0370-377073
073-0357111
Nedzad Sehic Huvudskyddsombud
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070
Leif Nyman SkyddsombudBors högstadieskola
leif.z.nyman@edu.varnamo.se
072-2079999
Camilla Carlsson Ek SkyddsombudFinnvedens gymnasium
camilla.x.carlsson.ek@edu.varnamo.se
0762-635042
Anna-Carin Petersson SkyddsombudForsheda skola 7-9
Anna-Carin.M.Petersson@edu.varnamo.se
0370-378132
072-2207970
Britta Holmberg SkyddsombudGröndalsskolan
britta.b.holmberg@edu.varnamo.se
0370-377282
070-2376689
Katarina Andersson SkyddsombudVuxenutbildningen i Värnamo
katarina.a.andersson@edu.varnamo.se
070-8349696

Fredrik Ring
Kommunombud
fredrik.x.ring@edu.varnamo.se
0370-377376
073-1513734

Nedzad Sehic
Kommunombud biträdande
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070

Stefan Bexell
Lokalombud, Bors högstadieskola
stefan.i.bexell@edu.varnamo.se
070-4661191

Kristina Petersson
Lokalombud, Enehagens skola
krispe.forsheda@gmail.com
0370377000
0703608944

Madeleine Igede
Lokalombud, Enheten för flerspråkighet
madeleine@igede.se

Hans Olofsson
Lokalombud, Finnvedens gymnasium
hans.j.olofsson@edu.varnamo.se
0370-377334
073-8440870

Muris Jusufagic
Lokalombud, Gröndalsskolan
muris.m.jusufagic@edu.varnamo.se
0370-377279
073-5069159

Henrik Rommeskog
Lokalombud, Hanahöjskolan
henrik.j.rommeskog@edu.varnamo.se
0370-378110
070-6828185

Nedzad Sehic
Lokalombud, Rörstorpsskolan
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070

Lotta Elm
Lokalombud, Vuxenutbildningen i Värnamo
lotta.elm@tingsryd.se
076-1410136

Martin Turesson
Lokalombud, Vuxenutbildningen i Värnamo
martin.turesson@home.se
0370-377073
073-0357111

Nedzad Sehic
Huvudskyddsombud
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070

Leif Nyman
Skyddsombud, Bors högstadieskola
leif.z.nyman@edu.varnamo.se
072-2079999

Camilla Carlsson Ek
Skyddsombud, Finnvedens gymnasium
camilla.x.carlsson.ek@edu.varnamo.se
0762-635042

Anna-Carin Petersson
Skyddsombud, Forsheda skola 7-9
Anna-Carin.M.Petersson@edu.varnamo.se
0370-378132
072-2207970

Britta Holmberg
Skyddsombud, Gröndalsskolan
britta.b.holmberg@edu.varnamo.se
0370-377282
070-2376689

Katarina Andersson
Skyddsombud, Vuxenutbildningen i Värnamo
katarina.a.andersson@edu.varnamo.se
070-8349696