Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Peter Lindström Kommunombud
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970
Anders Helderud Olsson Kommunombud biträdande
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772
Gunnar Bertilsson LokalombudAnkarsrums skola
gunnar.bertilsson@vastervik.se
0490-257302
Anders Helderud Olsson LokalombudEllen Keyskolan
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772
Anna Lindahl Larsdotter LokalombudFågelbäret
anna.larsdotter@vastervik.se
0490-254562
073-6400484
Johan Berg LokalombudKomvux
johan.berg@vastervik.se
0490-254233
070-5737072
Caroline Lundberg LokalombudLidhemsskolan
caroline.lundberg@vastervik.se
0490-254508
073-5553953
Niklas Blixt LokalombudVästerviks Gymnasium
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403
Gudrun Johnsson Westerholm LokalombudÖstra Ringskolan
gudrun.westerholm@vastervik.se
0493-31284
Jan Direll Huvudskyddsombud
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652
Helene Häggmark SkyddsombudAnkarsrums skola
helene.haggmark@vastervik.se
0490-257302
073-6407444
Emelie Liffner-Nilsson SkyddsombudEllen Keyskolan
emelie.liffner-nilsson@vastervik.se
073-6574369
Carin Gillsjö SkyddsombudKomvux
carin.gillsjo@vastervik.se
Lars-Åke Nilsson SkyddsombudLudvigsborgsskolan
lars-ake.nilsson@vastervik.se
0490-254524
Jan Direll SkyddsombudVästerviks Gymnasium
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652
Peter Lindström Kommunföreningsordförande
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970
Anders Helderud Olsson Kommunföreningsordförande vice
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772

Peter Lindström
Kommunombud
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970

Anders Helderud Olsson
Kommunombud biträdande
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772

Gunnar Bertilsson
Lokalombud, Ankarsrums skola
gunnar.bertilsson@vastervik.se
0490-257302

Anders Helderud Olsson
Lokalombud, Ellen Keyskolan
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772

Anna Lindahl Larsdotter
Lokalombud, Fågelbäret
anna.larsdotter@vastervik.se
0490-254562
073-6400484

Johan Berg
Lokalombud, Komvux
johan.berg@vastervik.se
0490-254233
070-5737072

Caroline Lundberg
Lokalombud, Lidhemsskolan
caroline.lundberg@vastervik.se
0490-254508
073-5553953

Niklas Blixt
Lokalombud, Västerviks Gymnasium
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403

Gudrun Johnsson Westerholm
Lokalombud, Östra Ringskolan
gudrun.westerholm@vastervik.se
0493-31284

Jan Direll
Huvudskyddsombud
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652

Helene Häggmark
Skyddsombud, Ankarsrums skola
helene.haggmark@vastervik.se
0490-257302
073-6407444

Emelie Liffner-Nilsson
Skyddsombud, Ellen Keyskolan
emelie.liffner-nilsson@vastervik.se
073-6574369

Carin Gillsjö
Skyddsombud, Komvux
carin.gillsjo@vastervik.se

Lars-Åke Nilsson
Skyddsombud, Ludvigsborgsskolan
lars-ake.nilsson@vastervik.se
0490-254524

Jan Direll
Skyddsombud, Västerviks Gymnasium
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652

Peter Lindström
Kommunföreningsordförande
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970

Anders Helderud Olsson
Kommunföreningsordförande vice
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772