Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Niklas Blixt Kommunombud
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403
Peter Lindström Kommunombud biträdande
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970
Gunnar Bertilsson LokalombudAnkarsrums skola
gunnar.bertilsson@vastervik.se
0490-257302
Anders Helderud Olsson LokalombudEllen Keyskolan
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772
Anna Lindahl Larsdotter LokalombudFågelbäret
anna.larsdotter@vastervik.se
0490-254562
073-6400484
Peter Lindström LokalombudKomvux
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970
Caroline Lundberg LokalombudLidhemsskolan
caroline.lundberg@vastervik.se
0490-254508
073-5553953
Susanne Ekeflod LokalombudVästerviks Gymnasium
susanne.ekeflod@vastervik.se
0490-254277
073-1501519
Niklas Blixt LokalombudVästerviks Gymnasium
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403
Gudrun Johnsson Westerholm LokalombudÖstra Ringskolan
gudrun.westerholm@vastervik.se
0493-31284
Jan Direll Huvudskyddsombud
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652
Lars-Åke Nilsson Huvudskyddsombud
lars-ake.nilsson@vastervik.se
0490-254524
Helene Häggmark SkyddsombudAnkarsrums skola
helene.haggmark@vastervik.se
0490-257302
073-6407444
Emelie Liffner-Nilsson SkyddsombudEllen Keyskolan
emelie.liffner-nilsson@vastervik.se
073-6574369
Carin Gillsjö SkyddsombudKomvux
carin.gillsjo@vastervik.se
Lars-Åke Nilsson SkyddsombudLudvigsborgsskolan
lars-ake.nilsson@vastervik.se
0490-254524
Jan Direll SkyddsombudVästerviks Gymnasium
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652
Anders Erik Peter SkyddsombudVästerviks Gymnasium
anders.peter@vastervik.se
0490-254299
Niklas Blixt Kommunföreningsordförande
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403
Peter Lindström Kommunföreningsordförande vice
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970

Niklas Blixt
Kommunombud
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403

Peter Lindström
Kommunombud biträdande
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970

Gunnar Bertilsson
Lokalombud, Ankarsrums skola
gunnar.bertilsson@vastervik.se
0490-257302

Anders Helderud Olsson
Lokalombud, Ellen Keyskolan
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772

Anna Lindahl Larsdotter
Lokalombud, Fågelbäret
anna.larsdotter@vastervik.se
0490-254562
073-6400484

Peter Lindström
Lokalombud, Komvux
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970

Caroline Lundberg
Lokalombud, Lidhemsskolan
caroline.lundberg@vastervik.se
0490-254508
073-5553953

Susanne Ekeflod
Lokalombud, Västerviks Gymnasium
susanne.ekeflod@vastervik.se
0490-254277
073-1501519

Niklas Blixt
Lokalombud, Västerviks Gymnasium
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403

Gudrun Johnsson Westerholm
Lokalombud, Östra Ringskolan
gudrun.westerholm@vastervik.se
0493-31284

Jan Direll
Huvudskyddsombud
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652

Lars-Åke Nilsson
Huvudskyddsombud
lars-ake.nilsson@vastervik.se
0490-254524

Helene Häggmark
Skyddsombud, Ankarsrums skola
helene.haggmark@vastervik.se
0490-257302
073-6407444

Emelie Liffner-Nilsson
Skyddsombud, Ellen Keyskolan
emelie.liffner-nilsson@vastervik.se
073-6574369

Carin Gillsjö
Skyddsombud, Komvux
carin.gillsjo@vastervik.se

Lars-Åke Nilsson
Skyddsombud, Ludvigsborgsskolan
lars-ake.nilsson@vastervik.se
0490-254524

Jan Direll
Skyddsombud, Västerviks Gymnasium
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652

Anders Erik Peter
Skyddsombud, Västerviks Gymnasium
anders.peter@vastervik.se
0490-254299

Niklas Blixt
Kommunföreningsordförande
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403

Peter Lindström
Kommunföreningsordförande vice
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970