Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Peter Hagelberg Kommunombud
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645
Lena Andersson Kommunombud biträdande
lena.andersson@skola.vaxjo.se
073-3693413
Ellinor Silvudden Kommunombud biträdande
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043
Karin Nilsson Kommunombud biträdande
karin.nilsson2@skola.vaxjo.se
070-7620922
Benny Knutsson Kommunombud biträdande
bennyk33@hotmail.com
070-9955558
Karin Rydqvist Kommunombud biträdande
karin.rydqvist@skola.vaxjo.se
070-7316426
Lis-Marie Ericsson Kommunombud biträdande
lisa.eriksson@lr.se
0470-41854
070-2982490
Johan Erlandsson LokalombudBraås skola
Johan.Erlandsson@skola.vaxjo.se
0705807834
Gunnar Nordmark LokalombudElin Wägnerskolan
gunnar.nordmark@skola.vaxjo.se
Ellinor Silvudden LokalombudFagrabäckskolan
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043
Anton Damberg LokalombudGustavslundskolan
anton_damberg@hotmail.com
072-2184229
Lena Einvall Häggblad LokalombudHovshagaskolan
lena.einvallhaggblad@skola.vaxjo.se
Martin Wikman LokalombudIngelstad skola
martin.wikman@live.se
073-9694288
Ingrid Johansson LokalombudIngelstadgymnasiet
ingrid.johansson@ingelstad.nu
073-3477806
073-3477806
Björn Molin LokalombudKungsmadskolan
bjorn.molin@utb.vaxjo.se
070-9951451
Ann-Christine Gyllensten Andersson LokalombudLammhults skola
Ann-Christine.GyllenstenAndersson@skola.vaxjo.se
070-3617336
Lis-Marie Ericsson LokalombudLillestadskolan
lisa.eriksson@lr.se
0470-41854
070-2982490
Pierre Rundberg LokalombudNorregårdskolan
pierre.rundberg@skola.vaxjo.se
0470-41865
070-2585768
Maria Abrahamsson LokalombudPilbäckskolan
maria.abrahamsson@skola.vaxjo.se
0470-43292
0703668999
Lars Romanenko LokalombudProCivitas Privata Gymnasium i Växjö
lars.romanenko@gmail.com
073-0621992
Lena Andersson LokalombudPär Lagerkvistskolan
lena.andersson@skola.vaxjo.se
073-3693413
Mikael Karlsson LokalombudSandsbro skola
mikael.karlsson1@skola.vaxjo.se
0470-65752
070-5280488
Madelaine Magnusson LokalombudSandsbro skola
madelaine.magnusson@skola.vaxjo.se
072-9653575
Sandra Lagerstedt LokalombudSkanskagymnasiet
sala@skanskagymnasiet.com
010-4488409
070-5094436
Elke Joas Karlsson LokalombudTeknikum
Elke.Joas-Karlsson@vaxjo.se
0470-41914
070-5339802
Karin Rydqvist LokalombudTeleborg Centrum
karin.rydqvist@skola.vaxjo.se
070-7316426
Lina Lindqvist LokalombudThorén Framtid Växjö fd Karl-Oskar
lina@edu.thorenframtid.se
076-7780111
Björn Andersson LokalombudVäxjö Katedralskola
bjoand2@utb.vaxjo.se
076-8527540
Johan Runesson LokalombudVäxjö kulturskola
johan.runesson@lr.se
0733057584
070-3369705
Martin Wikman Huvudskyddsombud
martin.wikman@live.se
073-9694288
Peter Hagelberg Huvudskyddsombud
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645
Benny Knutsson Huvudskyddsombud
bennyk33@hotmail.com
070-9955558
Kristofer Ingemarsson SkyddsombudGustavslundskolan
kristofer.ingemarsson@skola.vaxjo.se
070-2052062
Henrik Svalinder SkyddsombudHovshagaskolan
henrik.svalinder@skola.vaxjo.se
070-2916707
Marie Jansson SkyddsombudIngelstadgymnasiet
novamia@hotmail.com
070-2007543
Lucia Guzman De Karlsson SkyddsombudKronoberg skola
lucia.gk@gmail.com
0470-43318
072-3366565
Morgan Sporre SkyddsombudKungsmadskolan
morgan.sporre@utb.vaxjo.se
0470-41790
Britta Lust SkyddsombudLammhults skola
b.bertilsson91@gmail.com
0761083873
Mehkar Sheikh SkyddsombudLammhults skola
mehkar.sheikh@gmail.com
070-4600194
Anneli Nilsson SkyddsombudNorregårdskolan
a.nilsson@skola.vaxjo.se
0470-41991
070-5345997
Pernilla Ragnarsson SkyddsombudPilbäckskolan
pernilla.ragnarsson@skola.vaxjo.se
070-9409620
Erik Näsström SkyddsombudProCivitas Privata Gymnasium i Växjö
naesstrom@gmail.com
073-1524742
Isabelle Söderberg SkyddsombudPär Lagerkvistskolan
isa.soderberg@live.se
0470-43425
070-9253161
Pernilla Carlsson SkyddsombudSkanskagymnasiet
peca@skanskagymnasiet.com
Anna Sopelsa SkyddsombudTeknikum
Anna.sopelsa@gmail.com
0470-41928
070-7366749
Johan Månsson SkyddsombudTeleborg Centrum
johan.mansson@skola.vaxjo.se
073-0779457
Mattias Karlsson SkyddsombudThorén Framtid Växjö fd Karl-Oskar
mattias.karlsson@edu.thorenframtid.se
070-5239971
Annika Sellgren SkyddsombudVuxnas lärande
annika.sellgren@vaxjo.se
0470/43889
070-8440295
Hanna Magnusson SkyddsombudVäxjö Katedralskola
hanna.magnusson@vaxjo.se
070-2792245
Johan Runesson SkyddsombudVäxjö kulturskola
johan.runesson@lr.se
0733057584
070-3369705
Peter Hagelberg Kommunföreningsordförande
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645
Karin Nilsson Kommunföreningsordförande vice
karin.nilsson2@skola.vaxjo.se
070-7620922

Peter Hagelberg
Kommunombud
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645

Lena Andersson
Kommunombud biträdande
lena.andersson@skola.vaxjo.se
073-3693413

Ellinor Silvudden
Kommunombud biträdande
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043

Karin Nilsson
Kommunombud biträdande
karin.nilsson2@skola.vaxjo.se
070-7620922

Benny Knutsson
Kommunombud biträdande
bennyk33@hotmail.com
070-9955558

Karin Rydqvist
Kommunombud biträdande
karin.rydqvist@skola.vaxjo.se
070-7316426

Lis-Marie Ericsson
Kommunombud biträdande
lisa.eriksson@lr.se
0470-41854
070-2982490

Johan Erlandsson
Lokalombud, Braås skola
Johan.Erlandsson@skola.vaxjo.se
0705807834

Gunnar Nordmark
Lokalombud, Elin Wägnerskolan
gunnar.nordmark@skola.vaxjo.se

Ellinor Silvudden
Lokalombud, Fagrabäckskolan
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043

Anton Damberg
Lokalombud, Gustavslundskolan
anton_damberg@hotmail.com
072-2184229

Lena Einvall Häggblad
Lokalombud, Hovshagaskolan
lena.einvallhaggblad@skola.vaxjo.se

Martin Wikman
Lokalombud, Ingelstad skola
martin.wikman@live.se
073-9694288

Ingrid Johansson
Lokalombud, Ingelstadgymnasiet
ingrid.johansson@ingelstad.nu
073-3477806
073-3477806

Björn Molin
Lokalombud, Kungsmadskolan
bjorn.molin@utb.vaxjo.se
070-9951451

Ann-Christine Gyllensten Andersson
Lokalombud, Lammhults skola
Ann-Christine.GyllenstenAndersson@skola.vaxjo.se
070-3617336

Lis-Marie Ericsson
Lokalombud, Lillestadskolan
lisa.eriksson@lr.se
0470-41854
070-2982490

Pierre Rundberg
Lokalombud, Norregårdskolan
pierre.rundberg@skola.vaxjo.se
0470-41865
070-2585768

Maria Abrahamsson
Lokalombud, Pilbäckskolan
maria.abrahamsson@skola.vaxjo.se
0470-43292
0703668999

Lars Romanenko
Lokalombud, ProCivitas Privata Gymnasium i Växjö
lars.romanenko@gmail.com
073-0621992

Lena Andersson
Lokalombud, Pär Lagerkvistskolan
lena.andersson@skola.vaxjo.se
073-3693413

Mikael Karlsson
Lokalombud, Sandsbro skola
mikael.karlsson1@skola.vaxjo.se
0470-65752
070-5280488

Madelaine Magnusson
Lokalombud, Sandsbro skola
madelaine.magnusson@skola.vaxjo.se
072-9653575

Sandra Lagerstedt
Lokalombud, Skanskagymnasiet
sala@skanskagymnasiet.com
010-4488409
070-5094436

Elke Joas Karlsson
Lokalombud, Teknikum
Elke.Joas-Karlsson@vaxjo.se
0470-41914
070-5339802

Karin Rydqvist
Lokalombud, Teleborg Centrum
karin.rydqvist@skola.vaxjo.se
070-7316426

Lina Lindqvist
Lokalombud, Thorén Framtid Växjö fd Karl-Oskar
lina@edu.thorenframtid.se
076-7780111

Björn Andersson
Lokalombud, Växjö Katedralskola
bjoand2@utb.vaxjo.se
076-8527540

Johan Runesson
Lokalombud, Växjö kulturskola
johan.runesson@lr.se
0733057584
070-3369705

Martin Wikman
Huvudskyddsombud
martin.wikman@live.se
073-9694288

Peter Hagelberg
Huvudskyddsombud
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645

Benny Knutsson
Huvudskyddsombud
bennyk33@hotmail.com
070-9955558

Kristofer Ingemarsson
Skyddsombud, Gustavslundskolan
kristofer.ingemarsson@skola.vaxjo.se
070-2052062

Henrik Svalinder
Skyddsombud, Hovshagaskolan
henrik.svalinder@skola.vaxjo.se
070-2916707

Marie Jansson
Skyddsombud, Ingelstadgymnasiet
novamia@hotmail.com
070-2007543

Lucia Guzman De Karlsson
Skyddsombud, Kronoberg skola
lucia.gk@gmail.com
0470-43318
072-3366565

Morgan Sporre
Skyddsombud, Kungsmadskolan
morgan.sporre@utb.vaxjo.se
0470-41790

Britta Lust
Skyddsombud, Lammhults skola
b.bertilsson91@gmail.com
0761083873

Mehkar Sheikh
Skyddsombud, Lammhults skola
mehkar.sheikh@gmail.com
070-4600194

Anneli Nilsson
Skyddsombud, Norregårdskolan
a.nilsson@skola.vaxjo.se
0470-41991
070-5345997

Pernilla Ragnarsson
Skyddsombud, Pilbäckskolan
pernilla.ragnarsson@skola.vaxjo.se
070-9409620

Erik Näsström
Skyddsombud, ProCivitas Privata Gymnasium i Växjö
naesstrom@gmail.com
073-1524742

Isabelle Söderberg
Skyddsombud, Pär Lagerkvistskolan
isa.soderberg@live.se
0470-43425
070-9253161

Pernilla Carlsson
Skyddsombud, Skanskagymnasiet
peca@skanskagymnasiet.com

Anna Sopelsa
Skyddsombud, Teknikum
Anna.sopelsa@gmail.com
0470-41928
070-7366749

Johan Månsson
Skyddsombud, Teleborg Centrum
johan.mansson@skola.vaxjo.se
073-0779457

Mattias Karlsson
Skyddsombud, Thorén Framtid Växjö fd Karl-Oskar
mattias.karlsson@edu.thorenframtid.se
070-5239971

Annika Sellgren
Skyddsombud, Vuxnas lärande
annika.sellgren@vaxjo.se
0470/43889
070-8440295

Hanna Magnusson
Skyddsombud, Växjö Katedralskola
hanna.magnusson@vaxjo.se
070-2792245

Johan Runesson
Skyddsombud, Växjö kulturskola
johan.runesson@lr.se
0733057584
070-3369705

Peter Hagelberg
Kommunföreningsordförande
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645

Karin Nilsson
Kommunföreningsordförande vice
karin.nilsson2@skola.vaxjo.se
070-7620922

Västergatan 1

  • 0470-415 61 (Gy)
  • 0470-415 81 (GRS)