Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Lars Hemzelius Kommunombud
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919
Rosita Andersson Schouenborg Kommunombud biträdande
rosita.a.schouenborg@vellinge.se
073-3852328
Per Malmsten LokalombudLjungenskolan
per.t.malmsten@vellinge.se
076-8984811
Astrid Duwe LokalombudModersmålsenheten
Astrid.D.Duwe@vellinge.se
070-0449841
Ulrika Henérius LokalombudSandeplanskolan
ulrika.henerius@vellinge.se
073-9720295
Britt Marie Magnusson LokalombudSkanörs skola
britt-marie.magnusson@vellinge.se
Lars Hemzelius LokalombudStora Hammars skola
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919
Rosita Andersson Schouenborg LokalombudSundsgymnasiet
rosita.a.schouenborg@vellinge.se
073-3852328
Lars Hemzelius Huvudskyddsombud
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919
Anna Lauridsen SkyddsombudLjungenskolan
Charlotte Lundgren SkyddsombudSandeplanskolan
charlotte.lundgren@vellinge.se
070-1718480
Britt Marie Magnusson SkyddsombudSkanörs skola
britt-marie.magnusson@vellinge.se
Lars Hemzelius SkyddsombudStora Hammars skola
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919
Erika Westberg SkyddsombudSödervångskolan
erika.westberg@gmail.com
073-0500661
Lars Hemzelius Kommunföreningsordförande
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919

Lars Hemzelius
Kommunombud
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919

Rosita Andersson Schouenborg
Kommunombud biträdande
rosita.a.schouenborg@vellinge.se
073-3852328

Per Malmsten
Lokalombud, Ljungenskolan
per.t.malmsten@vellinge.se
076-8984811

Astrid Duwe
Lokalombud, Modersmålsenheten
Astrid.D.Duwe@vellinge.se
070-0449841

Ulrika Henérius
Lokalombud, Sandeplanskolan
ulrika.henerius@vellinge.se
073-9720295

Britt Marie Magnusson
Lokalombud, Skanörs skola
britt-marie.magnusson@vellinge.se

Lars Hemzelius
Lokalombud, Stora Hammars skola
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919

Rosita Andersson Schouenborg
Lokalombud, Sundsgymnasiet
rosita.a.schouenborg@vellinge.se
073-3852328

Lars Hemzelius
Huvudskyddsombud
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919

Anna Lauridsen
Skyddsombud, Ljungenskolan

Charlotte Lundgren
Skyddsombud, Sandeplanskolan
charlotte.lundgren@vellinge.se
070-1718480

Britt Marie Magnusson
Skyddsombud, Skanörs skola
britt-marie.magnusson@vellinge.se

Lars Hemzelius
Skyddsombud, Stora Hammars skola
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919

Erika Westberg
Skyddsombud, Södervångskolan
erika.westberg@gmail.com
073-0500661

Lars Hemzelius
Kommunföreningsordförande
hemzelius@telia.com
040-425900
073-3555919