Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Ulrika Karlsson Kommunombud
ullull1973@gmail.com
073-9095755
Mirjana Danilovic Kommunombud biträdande
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325
Claes Erlandsson LokalombudLandsbro skola
claes.erlandsson@vetlanda.se
0730687554
Kristina Lundh LokalombudNjudungsgymnasiet
kristina.lundh@vetlanda.se
0383-97563
070-6081676
Eva-Karin Svahn LokalombudNjudungsgymnasiet
Eva-Karin.Svahn@vetlanda.se
0383-97500
Karin Ingeson LokalombudVetlanda Lärcentrum
karin.ingeson@vetlanda.se
070-5577937
Mirjana Danilovic Huvudskyddsombud
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325
Agne Karlsson SkyddsombudNjudungsgymnasiet
agne_karlsson@spray.se
Mirjana Danilovic SkyddsombudVetlanda Lärcentrum
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325
Åsa Sandström SkyddsombudWithalaskolan
asa.sandstrom@vetlanda.se
0383-97541
070-2496413

Ulrika Karlsson
Kommunombud
ullull1973@gmail.com
073-9095755

Mirjana Danilovic
Kommunombud biträdande
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325

Claes Erlandsson
Lokalombud, Landsbro skola
claes.erlandsson@vetlanda.se
0730687554

Kristina Lundh
Lokalombud, Njudungsgymnasiet
kristina.lundh@vetlanda.se
0383-97563
070-6081676

Eva-Karin Svahn
Lokalombud, Njudungsgymnasiet
Eva-Karin.Svahn@vetlanda.se
0383-97500

Karin Ingeson
Lokalombud, Vetlanda Lärcentrum
karin.ingeson@vetlanda.se
070-5577937

Mirjana Danilovic
Huvudskyddsombud
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325

Agne Karlsson
Skyddsombud, Njudungsgymnasiet
agne_karlsson@spray.se

Mirjana Danilovic
Skyddsombud, Vetlanda Lärcentrum
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325

Åsa Sandström
Skyddsombud, Withalaskolan
asa.sandstrom@vetlanda.se
0383-97541
070-2496413