Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Monika Johansson Kommunombud
monika.johansson@vimmerby.se
0492-769281
073-9750812
Christian Bauer Kommunombud biträdande
chris241181@me.com
0492-769261
072-4521124
Anna Lena Brandberg LokalombudAstrid Lindgrens skola
anna-lena.brandberg@vimmerby.se
Eva Arvidsson LokalombudVimarskolan H
eva.arvidsson@vimmerby.se
0492-769182
Bibbi Björk Eriksson LokalombudVimmerby folkhögskola
bibbi.bjork-eriksson@folkbildning.net
0492-14323
Inger Fröberg Helgée LokalombudVimmerby folkhögskola
inger.froberg@folkbildning.net
Monika Johansson LokalombudVimmerby gymnasium
monika.johansson@vimmerby.se
0492-769281
073-9750812
Mark Nichols Huvudskyddsombud
mark.nichols@vimmerby.se
070-5645070
Magnus Lindberg SkyddsombudAstrid Lindgrens skola
fysiklararen@telia.com
072-7358577
072-7358577
Eva Arvidsson SkyddsombudVimarskolan H
eva.arvidsson@vimmerby.se
0492-769182
Maria Pettersson SkyddsombudVimmerby folkhögskola
mariavimmerby@telia.com
0492-18742
070-2469354
Ann-Louise Sandelius SkyddsombudVimmerby gymnasium
ann-louise.sandelius@vimmerby.se
0492-769277
070-3626972
Lars Johansson SkyddsombudVimmerby Lärcenter
lars.o.johansson@vimmerby.se
Monika Johansson Kommunföreningsordförande
monika.johansson@vimmerby.se
0492-769281
073-9750812

Monika Johansson
Kommunombud
monika.johansson@vimmerby.se
0492-769281
073-9750812

Christian Bauer
Kommunombud biträdande
chris241181@me.com
0492-769261
072-4521124

Anna Lena Brandberg
Lokalombud, Astrid Lindgrens skola
anna-lena.brandberg@vimmerby.se

Eva Arvidsson
Lokalombud, Vimarskolan H
eva.arvidsson@vimmerby.se
0492-769182

Bibbi Björk Eriksson
Lokalombud, Vimmerby folkhögskola
bibbi.bjork-eriksson@folkbildning.net
0492-14323

Inger Fröberg Helgée
Lokalombud, Vimmerby folkhögskola
inger.froberg@folkbildning.net

Monika Johansson
Lokalombud, Vimmerby gymnasium
monika.johansson@vimmerby.se
0492-769281
073-9750812

Mark Nichols
Huvudskyddsombud
mark.nichols@vimmerby.se
070-5645070

Magnus Lindberg
Skyddsombud, Astrid Lindgrens skola
fysiklararen@telia.com
072-7358577
072-7358577

Eva Arvidsson
Skyddsombud, Vimarskolan H
eva.arvidsson@vimmerby.se
0492-769182

Maria Pettersson
Skyddsombud, Vimmerby folkhögskola
mariavimmerby@telia.com
0492-18742
070-2469354

Ann-Louise Sandelius
Skyddsombud, Vimmerby gymnasium
ann-louise.sandelius@vimmerby.se
0492-769277
070-3626972

Lars Johansson
Skyddsombud, Vimmerby Lärcenter
lars.o.johansson@vimmerby.se

Monika Johansson
Kommunföreningsordförande
monika.johansson@vimmerby.se
0492-769281
073-9750812