Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.

Nemat Salehi Kommunombud
nematollah.salehi@edu.ystad.se
070-4340521
073-9656233
Gunilla Kling Kommunombud biträdande
gunilla.kling@telia.com
0411-577000
070-2208246
Kent Svensson Kommunombud biträdande
kent.svensson@edu.ystad.se
070-4340555
Kerstin Irehjelm Kommunombud biträdande
kerstin.irehjelm@edu.ystad.se
0411-577657
070-8460048
Martin Robertsson Kommunombud biträdande
martin.robertsson@edu.ystad.se
070-4340588
070-7348087
Gunilla Kling LokalombudBackaskolan
gunilla.kling@telia.com
0411-577000
070-2208246
David Ström LokalombudForum Ystad
david.strom@edu.ystad.se
0411-577763
073-7221451
Malin Larsson LokalombudKöpingebro skola
malin.a.larsson@edu.ystad.se
Fanny Sällberg LokalombudNorreportskolan
fanny.sallberg@edu.ystad.se
0734386192
0734386192
Fredrik Isgren LokalombudYstad Gymnasium
fredrik.isgren@edu.ystad.se
070-5697768
Fredrik Karlsson Ehnevid LokalombudYstad Gymnasium
fredrik.karlsson@edu.ystad.se
070-3203607
Henrik Berggren LokalombudYstad Gymnasium
per.berggren@edu.ystad.se
0411-577457
073-1017716
Jennie Lang LokalombudYstad Gymnasium
jennie.lang@ystad.se
070-4340552
070-8659910
Kent Svensson LokalombudYstad Gymnasium
kent.svensson@edu.ystad.se
070-4340555
Christian Nilsson LokalombudYstad Gymnasium
christian.nilsson@edu.ystad.se
070-9230747
073-9943501
Nemat Salehi LokalombudYstad Gymnasium
nematollah.salehi@edu.ystad.se
070-4340521
073-9656233
Pernilla Olsson LokalombudYstads Praktiska Gymnasium
pernillaholst@hotmail.com
070-9494849
Anna-Karin Ahlbeck LokalombudÄnga/Västervångskolan
anna-karin.ahlbeck@edu.ystad.se
Karina Jönsson LokalombudÖstra skolan
karina.jonsson@edu.ystad.se
0411-577533
Gunilla Kling Huvudskyddsombud
gunilla.kling@telia.com
0411-577000
070-2208246
Anders Göland Huvudskyddsombud
anders.goland@edu.ystad.se
070-4340590
070-6316139
Christopher Ershagen SkyddsombudFria Läroverken i Ystad
c.ershagen@gmail.com
073-4443572
Per Klang SkyddsombudNorreportskolan
per.klang@edu.ystad.se
0411-577500
073-6568052
Christer Persson SkyddsombudYstad Gymnasium
christer.persson@edu.ystad.se
070-4340517
Martin Robertsson SkyddsombudYstad Gymnasium
martin.robertsson@edu.ystad.se
070-4340588
070-7348087
Anders Göland SkyddsombudYstad Gymnasium
anders.goland@edu.ystad.se
070-4340590
070-6316139
Fredrik Demoling SkyddsombudYstad Gymnasium
fredrik.demoling@edu.ystad.se
0411-577442
Louise Olsson SkyddsombudYstad Gymnasium
louise.olsson@edu.ystad.se
0416-17271
070-3303617
Jenny Blomberg SkyddsombudÄnga/Västervångskolan
jenny.blomberg@edu.ystad.se
0768343355
Niclas Cinthio SkyddsombudÄnga/Västervångskolan
niclas.cinthio@edu.ystad.se
0411-577552
070-2293548
Martin Robertsson Kommunföreningsordförande
martin.robertsson@edu.ystad.se
070-4340588
070-7348087
Kerstin Irehjelm Kommunföreningsordförande vice
kerstin.irehjelm@edu.ystad.se
0411-577657
070-8460048

Nemat Salehi
Kommunombud
nematollah.salehi@edu.ystad.se
070-4340521
073-9656233

Gunilla Kling
Kommunombud biträdande
gunilla.kling@telia.com
0411-577000
070-2208246

Kent Svensson
Kommunombud biträdande
kent.svensson@edu.ystad.se
070-4340555

Kerstin Irehjelm
Kommunombud biträdande
kerstin.irehjelm@edu.ystad.se
0411-577657
070-8460048

Martin Robertsson
Kommunombud biträdande
martin.robertsson@edu.ystad.se
070-4340588
070-7348087

Gunilla Kling
Lokalombud, Backaskolan
gunilla.kling@telia.com
0411-577000
070-2208246

David Ström
Lokalombud, Forum Ystad
david.strom@edu.ystad.se
0411-577763
073-7221451

Malin Larsson
Lokalombud, Köpingebro skola
malin.a.larsson@edu.ystad.se

Fanny Sällberg
Lokalombud, Norreportskolan
fanny.sallberg@edu.ystad.se
0734386192
0734386192

Fredrik Isgren
Lokalombud, Ystad Gymnasium
fredrik.isgren@edu.ystad.se
070-5697768

Fredrik Karlsson Ehnevid
Lokalombud, Ystad Gymnasium
fredrik.karlsson@edu.ystad.se
070-3203607

Henrik Berggren
Lokalombud, Ystad Gymnasium
per.berggren@edu.ystad.se
0411-577457
073-1017716

Jennie Lang
Lokalombud, Ystad Gymnasium
jennie.lang@ystad.se
070-4340552
070-8659910

Kent Svensson
Lokalombud, Ystad Gymnasium
kent.svensson@edu.ystad.se
070-4340555

Christian Nilsson
Lokalombud, Ystad Gymnasium
christian.nilsson@edu.ystad.se
070-9230747
073-9943501

Nemat Salehi
Lokalombud, Ystad Gymnasium
nematollah.salehi@edu.ystad.se
070-4340521
073-9656233

Pernilla Olsson
Lokalombud, Ystads Praktiska Gymnasium
pernillaholst@hotmail.com
070-9494849

Anna-Karin Ahlbeck
Lokalombud, Änga/Västervångskolan
anna-karin.ahlbeck@edu.ystad.se

Karina Jönsson
Lokalombud, Östra skolan
karina.jonsson@edu.ystad.se
0411-577533

Gunilla Kling
Huvudskyddsombud
gunilla.kling@telia.com
0411-577000
070-2208246

Anders Göland
Huvudskyddsombud
anders.goland@edu.ystad.se
070-4340590
070-6316139

Christopher Ershagen
Skyddsombud, Fria Läroverken i Ystad
c.ershagen@gmail.com
073-4443572

Per Klang
Skyddsombud, Norreportskolan
per.klang@edu.ystad.se
0411-577500
073-6568052

Christer Persson
Skyddsombud, Ystad Gymnasium
christer.persson@edu.ystad.se
070-4340517

Martin Robertsson
Skyddsombud, Ystad Gymnasium
martin.robertsson@edu.ystad.se
070-4340588
070-7348087

Anders Göland
Skyddsombud, Ystad Gymnasium
anders.goland@edu.ystad.se
070-4340590
070-6316139

Fredrik Demoling
Skyddsombud, Ystad Gymnasium
fredrik.demoling@edu.ystad.se
0411-577442

Louise Olsson
Skyddsombud, Ystad Gymnasium
louise.olsson@edu.ystad.se
0416-17271
070-3303617

Jenny Blomberg
Skyddsombud, Änga/Västervångskolan
jenny.blomberg@edu.ystad.se
0768343355

Niclas Cinthio
Skyddsombud, Änga/Västervångskolan
niclas.cinthio@edu.ystad.se
0411-577552
070-2293548

Martin Robertsson
Kommunföreningsordförande
martin.robertsson@edu.ystad.se
070-4340588
070-7348087

Kerstin Irehjelm
Kommunföreningsordförande vice
kerstin.irehjelm@edu.ystad.se
0411-577657
070-8460048