Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till föreningsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatserna. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.

Larz Blomqvist Föreningsombud
Larz.Blomqvist@kunskapsforbundet.se
072-3704541
Jörgen Andersson Föreningsombud biträdande
jorgen.andersson@kunskapsforbundet.se
073-0205478
Susanne Meuller LokalombudBirger Sjöberggymnasiet
Susanne.Meuller@kunskapsforbundet.se
073-2006016
Ann Chaterine Lund LokalombudBirger Sjöberggymnasiet
ann-catherine.lund@kunskapsforbundet.se
070-6746286
Marie Zachariasson LokalombudMagnus Åberggymnasiet
misimus82@gmail.com
073-5093436
Peter Bengtsson LokalombudMagnus Åberggymnasiet
peter.bengtsson@kunskapsforbundet.se
070-1620761
Christina Ahlsson LokalombudMagnus Åberggymnasiet
Tobias Nyvaller LokalombudMagnus Åberggymnasiet
t_nyvaller@hotmail.com
0738450384
Lisa Gottlow LokalombudMagnus Åberggymnasiet
lisa.gottlow@folkuniversitetet.se
Marie Alverbratt LokalombudNils Ericsongymnasiet
marie.alverbratt@kub.trollhattan.se
070-5374453
Johan Winther LokalombudNils Ericsongymnasiet
winther.johan@gmail.com
070-8759498
Jörgen Andersson LokalombudNils Ericsongymnasiet
jorgen.andersson@kunskapsforbundet.se
073-0205478
Margret Puzicha LokalombudVuxenutbildningen
margretel@gmx.de
076-9000223
Anna Anderberg LokalombudVuxenutbildningen
anna.anderberg@kunskapsforbundet.se
070-9284722
Annelis Månsby LokalombudVuxenutbildningen
annelis.mansby@kunskapsforbundet.se
072-5521900
Anders Larsson SkyddsombudBirger Sjöberggymnasiet
anders.larsson@kunskapsforbundet.se
073-3345137
Magnus Ring SkyddsombudMagnus Åberggymnasiet
magnus.ring@kunskapsforbundet.se
Peter Bengtsson SkyddsombudMagnus Åberggymnasiet
peter.bengtsson@kunskapsforbundet.se
070-1620761
Michael Pieslinger SkyddsombudNils Ericsongymnasiet
michael.pieslinger@kunskapsforbundet.se
070-4382187
Johan Winther SkyddsombudNils Ericsongymnasiet
winther.johan@gmail.com
070-8759498
Ingmarie Regnér SkyddsombudVuxenutbildningen
ingmarie.gustavsson@telia.com
Pia Susanne Riis SkyddsombudVuxenutbildningen
piariis@hotmail.com
073-9808408

Larz Blomqvist
Föreningsombud
Larz.Blomqvist@kunskapsforbundet.se
072-3704541

Jörgen Andersson
Föreningsombud biträdande
jorgen.andersson@kunskapsforbundet.se
073-0205478

Susanne Meuller
Lokalombud, Birger Sjöberggymnasiet
Susanne.Meuller@kunskapsforbundet.se
073-2006016

Ann Chaterine Lund
Lokalombud, Birger Sjöberggymnasiet
ann-catherine.lund@kunskapsforbundet.se
070-6746286

Marie Zachariasson
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet
misimus82@gmail.com
073-5093436

Peter Bengtsson
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet
peter.bengtsson@kunskapsforbundet.se
070-1620761

Christina Ahlsson
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet

Tobias Nyvaller
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet
t_nyvaller@hotmail.com
0738450384

Lisa Gottlow
Lokalombud, Magnus Åberggymnasiet
lisa.gottlow@folkuniversitetet.se

Marie Alverbratt
Lokalombud, Nils Ericsongymnasiet
marie.alverbratt@kub.trollhattan.se
070-5374453

Johan Winther
Lokalombud, Nils Ericsongymnasiet
winther.johan@gmail.com
070-8759498

Jörgen Andersson
Lokalombud, Nils Ericsongymnasiet
jorgen.andersson@kunskapsforbundet.se
073-0205478

Margret Puzicha
Lokalombud, Vuxenutbildningen
margretel@gmx.de
076-9000223

Anna Anderberg
Lokalombud, Vuxenutbildningen
anna.anderberg@kunskapsforbundet.se
070-9284722

Annelis Månsby
Lokalombud, Vuxenutbildningen
annelis.mansby@kunskapsforbundet.se
072-5521900

Anders Larsson
Skyddsombud, Birger Sjöberggymnasiet
anders.larsson@kunskapsforbundet.se
073-3345137

Magnus Ring
Skyddsombud, Magnus Åberggymnasiet
magnus.ring@kunskapsforbundet.se

Peter Bengtsson
Skyddsombud, Magnus Åberggymnasiet
peter.bengtsson@kunskapsforbundet.se
070-1620761

Michael Pieslinger
Skyddsombud, Nils Ericsongymnasiet
michael.pieslinger@kunskapsforbundet.se
070-4382187

Johan Winther
Skyddsombud, Nils Ericsongymnasiet
winther.johan@gmail.com
070-8759498

Ingmarie Regnér
Skyddsombud, Vuxenutbildningen
ingmarie.gustavsson@telia.com

Pia Susanne Riis
Skyddsombud, Vuxenutbildningen
piariis@hotmail.com
073-9808408