Logga in

Praktiska
- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till föreningsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatserna. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.

Petrus Björk Föreningsombud
petrus.bjork@gmail.com
076-1410546
Ingemar Lund Föreningsombud biträdande
inglun55@gmail.com
070-2835529
Isaksson Charlotte LokalombudFaluns Praktiska Gymnasium
isaksson.charlotte@gmail.com
070-7910595
Petrus Björk LokalombudGävle Praktiska Gymnasium
petrus.bjork@gmail.com
076-1410546
Ida Loob LokalombudKarlstads Praktiska Gymnasium
ida.loob@praktiska.se
Camilla Lägervik Eklund LokalombudLimhamn Praktiska Gymnasium
camillalagervik@hotmail.com
Ingemar Lund LokalombudLuleå Praktiska Gymnasium
inglun55@gmail.com
070-2835529
Ylva Degerlund LokalombudLuleå Praktiska Gymnasium
ylva-72@live.se
070-2893433
Erik Horsman LokalombudNacka Praktiska Gymnasium
erikghorsman@gmail.com
072-8370212
Amanda Lundmark LokalombudSkellefteå Praktiska Gymnasium
amanda.lundmark@praktiska.se
073-0294771
Magnus Haak LokalombudSundsvalls Praktiska Gymnasium
070-2717373
Linda Emanuelsson LokalombudSundsvalls Praktiska Gymnasium
linda.emanuelsson@praktiska.se
070-6954839
Pernilla Olsson LokalombudYstads Praktiska Gymnasium
pernillaholst@hotmail.com
Imre Paterka SkyddsombudHelsingborgs Praktiska Gymnasium
paterka1@hotmail.com
Emma Pettersson SkyddsombudKristianstads Praktiska Gymnasium
emma_pettersson@live.com
070-5388741
Niclas Koskela SkyddsombudMärsta Praktiska Gymnasium
niclas.koskela@gmail.com
072-3085969
Rickard Bergmark SkyddsombudSkellefteå Praktiska Gymnasium
berric70@hotmail.com
Carin Arnesson SkyddsombudÖrebro Praktiska Gymnasium
carin.arnesson@orebro.se
070-6411351
Carina Hardegård SkyddsombudÖrnsköldsviks Praktiska Gymnasium
carina.hardegard@praktiska.se
073-1525266

Petrus Björk
Föreningsombud
petrus.bjork@gmail.com
076-1410546

Ingemar Lund
Föreningsombud biträdande
inglun55@gmail.com
070-2835529

Isaksson Charlotte
Lokalombud, Faluns Praktiska Gymnasium
isaksson.charlotte@gmail.com
070-7910595

Petrus Björk
Lokalombud, Gävle Praktiska Gymnasium
petrus.bjork@gmail.com
076-1410546

Ida Loob
Lokalombud, Karlstads Praktiska Gymnasium
ida.loob@praktiska.se

Camilla Lägervik Eklund
Lokalombud, Limhamn Praktiska Gymnasium
camillalagervik@hotmail.com

Ingemar Lund
Lokalombud, Luleå Praktiska Gymnasium
inglun55@gmail.com
070-2835529

Ylva Degerlund
Lokalombud, Luleå Praktiska Gymnasium
ylva-72@live.se
070-2893433

Erik Horsman
Lokalombud, Nacka Praktiska Gymnasium
erikghorsman@gmail.com
072-8370212

Amanda Lundmark
Lokalombud, Skellefteå Praktiska Gymnasium
amanda.lundmark@praktiska.se
073-0294771

Magnus Haak
Lokalombud, Sundsvalls Praktiska Gymnasium
070-2717373

Linda Emanuelsson
Lokalombud, Sundsvalls Praktiska Gymnasium
linda.emanuelsson@praktiska.se
070-6954839

Pernilla Olsson
Lokalombud, Ystads Praktiska Gymnasium
pernillaholst@hotmail.com

Imre Paterka
Skyddsombud, Helsingborgs Praktiska Gymnasium
paterka1@hotmail.com

Emma Pettersson
Skyddsombud, Kristianstads Praktiska Gymnasium
emma_pettersson@live.com
070-5388741

Niclas Koskela
Skyddsombud, Märsta Praktiska Gymnasium
niclas.koskela@gmail.com
072-3085969

Rickard Bergmark
Skyddsombud, Skellefteå Praktiska Gymnasium
berric70@hotmail.com

Carin Arnesson
Skyddsombud, Örebro Praktiska Gymnasium
carin.arnesson@orebro.se
070-6411351

Carina Hardegård
Skyddsombud, Örnsköldsviks Praktiska Gymnasium
carina.hardegard@praktiska.se
073-1525266