Logga in

Prolympia
- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till föreningsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatserna. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.

Kristoffer Jonsson Föreningsombud
kristoffer.jonsson@prolympia.se
070-5696348
Helen Karlsson LokalombudProlympia Jönköping
helen.karlsson@prolympia.se
073-9562076
Sandra Näs LokalombudProlympia Norrköping
sandra.nas@prolympia.se
073-5829120
Michael Lie LokalombudProlympia Sundsvall
michael.lie@prolympia.se
070-5905204
Karoline van Lienden LokalombudProlympia Umeå
karoline.van.lienden@gmail.com
073-0655100
Olle Svedberg LokalombudProlympia Västra Göteborg
olle.svedberg@prolympia.se
070-4697018
Marie Rehnstedt LokalombudProlympia Östersund
marie.rehnstedt@prolympia.se
070-3529578
Mats Rundberg SkyddsombudProlympia Gävle
mats.rundberg@prolympia.se
070-6834412
Emma Wärn SkyddsombudProlympia Gävle
emma.warn@prolympia.se
Michael Lie SkyddsombudProlympia Sundsvall
michael.lie@prolympia.se
070-5905204
Lasse Vestlin SkyddsombudProlympia Umeå
lasse.vestlin@prolympia.se
Jenny Sundell SkyddsombudProlympia Östersund
sundell_jenny@hotmail.com
070-6035026

Kristoffer Jonsson
Föreningsombud
kristoffer.jonsson@prolympia.se
070-5696348

Helen Karlsson
Lokalombud, Prolympia Jönköping
helen.karlsson@prolympia.se
073-9562076

Sandra Näs
Lokalombud, Prolympia Norrköping
sandra.nas@prolympia.se
073-5829120

Michael Lie
Lokalombud, Prolympia Sundsvall
michael.lie@prolympia.se
070-5905204

Karoline van Lienden
Lokalombud, Prolympia Umeå
karoline.van.lienden@gmail.com
073-0655100

Olle Svedberg
Lokalombud, Prolympia Västra Göteborg
olle.svedberg@prolympia.se
070-4697018

Marie Rehnstedt
Lokalombud, Prolympia Östersund
marie.rehnstedt@prolympia.se
070-3529578

Mats Rundberg
Skyddsombud, Prolympia Gävle
mats.rundberg@prolympia.se
070-6834412

Emma Wärn
Skyddsombud, Prolympia Gävle
emma.warn@prolympia.se

Michael Lie
Skyddsombud, Prolympia Sundsvall
michael.lie@prolympia.se
070-5905204

Lasse Vestlin
Skyddsombud, Prolympia Umeå
lasse.vestlin@prolympia.se

Jenny Sundell
Skyddsombud, Prolympia Östersund
sundell_jenny@hotmail.com
070-6035026