Malmö stad

Lokala dokument och referensmaterial

Här hittar du material som kommer från den tidigare "lokala webbplatsen". Direktadress till den här sidan är www.lr.se/malmo

Kontakta oss

Vi är tillgängliga under dagen och du kan nå oss på

malmo@lr.se
040-233205

Våra telefontider är
Måndag - Onsdag 9.00 - 16.00 (lunch 12.00 - 13.00)
Torsdag - Fredag 9.00- 12.00

Vårt kansli finns på Gasverksgatan 20 i Malmö, granne med Moderna Muséet.

Vi finns också på Facebook; www.facebook.com/lrmalmolänk till annan webbplats


Förhandlare

Gymnasie- och vuxenutbildningsförvaltningen

Catharina Niwhede
catharina.niwhede@malmo.se
070-282 8255

Klas Johansson
klas.johansson@malmo.se
070-384 3474

Monica Tindberg
monica.tindberg@malmo.se
073-978 1651

Robert Elg
robert.elg@malmo.se
070-646 6823

Ola Schönström
ola.schonstrom@malmo.se
070-2148 573


Förhandlare

Norr

Eva Olofsson
eva.olofsson@malmo.se

Öster 1

Blerime Hisa
blerime.hisa@malmo.se

Öster 2

Eva Norman Persson
eva.norman@malmo.se

Väster 1

Johan Åström
johan.astrom@malmo.se
0768-990 924

Väster 2

Magnus Byhlin
magnus.byhlin@malmo.se
070-745 7704

Söder

Bengt Lövqvist
bengt.lovqvist@malmo.se
072-399 6036

Innerstaden

Andreas Lindahl
andreas.lindahl@malmo.se

Samordning och stöd

David Eriksson
david.eriksson@malmo.se

Förhandlare

Sara Svanlund
sara.svanlund@malmo.se


Ombudsmaterial

Logga in för att ta del av innehållet


Uppdaterad